Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Jól döntöttel, hogy őt vettem...

Jól döntöttel, hogy őt vettem meg? Kérlek írjatok!

Figyelt kérdés
Kb egy hónapja az üzletben agyaltam, hogy iPhone5st vagy 6ot vegyek, de végül azért mert én rengeteg embertől, még az üzletben az osztályon lévő eladótól is azt hallottam hogy ő is 5st venne, nem jók a tapasztalatok a 6tal, elvesztette a jó kis formáját, a kettő között kellett volna stb, ezért az 5s mellett döntöttem, mint kb most a barátaim nagy többsége. Viszont kicsit elgondolkodtam hogy jól döntöttem-e mert nem tudom h rossz az 5s-em vagy csak az ios8 nem 100%ig tökéletesítése végett rosszalkodik néha..Ezért picit nyugtalanít.. Tudom hogy "legyen ez a legnagyobb problémám" és hasonlók, de örülnék ha páran leírnátok főleg iphone fanok , tulajdonosok, hogy szerintetek is a böngészés lassulása,folyamatos kis töltőikon mutatása, gyors merülés fog e szűnni ha lesz frissítés, és hogy jó választás volt-e az 5s majd esetleg a 6S vagy 7nél tervezem cserélni:) Köszönöm előre is nagyon nagyon!!!

2014. nov. 22. 16:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
32%
Az egész iPhone egy kalap szar. a márkáért fizetsz 100-200 ezreket. Aztán kapsz egy olyan telefont amit más márkában olcsóbban meg tudtál volna venni. Szerintem rosszul döntöttél hogy iPhone-t vettél.
2014. nov. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
30%
Ne hallgass az android fanokra,nincs pénzük iphonera
2014. nov. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
58%
2# volt iphone-onom de szerintem is sz*r és inkább váltottam androidra ami sokkal jobb.
2014. nov. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
28%

persze, vettél egy 3 éves 3GS-t, és az alapján alkotsz véleményt...:D ja nem, tudom, te megjelenéskor megvetted valamelyiket, aztán 1 hét múlva már vitted is eladni féláron :D


egyébként nem nyúltál mellé. azt nem tudom, hogy a tiéd miért ilyen, az én 5S-em 1 éves lesz, és például egész jól bírja, 8.1.1 van rajta. szerintem 2-3 évig megfelelő lesz neked...majd utána kezded érezni, hogy lehet váltani kéne.

2014. nov. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen utolsó:)) Igazából nagyon jót nevetek az olyanokon akik azt írjàk hogy szar az iPhone , mert tudjàk ők is h nem igaz! Igenis a legjobb telefon bátran állíthatom mert előző telefonom is iphone volt , és nyomába nem érnek az android v windows alapú telefonok!

Nagyon megörültem hogy 4 válasz érkezett de kár hogy ebből csak 1 válaszoló felelt a kérdésre, akinek köszönöm!

2014. nov. 22. 19:31
 6/11 anonim ***** válasza:
19%
Na öntsünk tiszta vizet a pohárba az androidosok akkor jöjjenek amikor már ferlobbant nekik az új "lollipoptól" a telefonjuk. Én is pont ebben a helyzetben voltam minte te de én inkább 6-ot vettem azért mert régebben vettem egy 3g-t amit az apple rá fél évvel ki is nyirt az iOS 4-el akkor megfogadtam hogy mindiga csúcsmodelt veszem és használom 3-4 évig. De az 5S csúcskategória még mindig csak az iOS 8 nem
2014. nov. 23. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
60%

Ezt csak te tudhatod. Én nem cserélem le az 5s-t, de ha idén vettem volna újat, inkább a 6-ot vettem volna, mert újabb, egy évvel tovább lesz jó.


De egyébként szerintem az 5s nagyon jó, éppen ezért nem cserélem, nagyon gyors nálam minden.

2014. nov. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen utolsó!:) Neked nem szokott lassulni, kidobni stb?:/ ios8 van rajta Neked?
2014. nov. 23. 16:57
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem, nekem tökéletesen működik az iOS 8.

Akkor szokott probléma lenni, ha nem iTunes-ról frissítesz. Nem tudom nálad mi lehet a baj, szerintem próbáld meg újratelepíteni.

2014. nov. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Kilences válaszoló: Újratettem már 1x, de akkor valóban Itunessal, lehet megpróbálom nem Itunesról, köszi! :)


Utolsó unintelligens lény! Sok barom hozzászólását olvastam már ezen az oldalon, de kevés ennyire primitívet mint tied. Örültem volna ha ilyen megkeseredett sötét comment nem érkezik a kérdésem alá. Itt mindenki normálisan, segítő szándékkal szólt hozzá, te pedig ilyeneket írsz ide? Normális vagy? Még ha hű de vicces gyerek akartál is lenni, baromira nem jött össze. Inkább veled tette volna ezt a jó édes anyád,ha már ekkora gyökér lettél.

2014. nov. 24. 23:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!