Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Jól döntöttel, hogy őt vettem...

Jól döntöttel, hogy őt vettem meg? Kérlek írjatok!

Figyelt kérdés
Kb egy hónapja az üzletben agyaltam, hogy iPhone5st vagy 6ot vegyek, de végül azért mert én rengeteg embertől, még az üzletben az osztályon lévő eladótól is azt hallottam hogy ő is 5st venne, nem jók a tapasztalatok a 6tal, elvesztette a jó kis formáját, a kettő között kellett volna stb, ezért az 5s mellett döntöttem, mint kb most a barátaim nagy többsége. Viszont kicsit elgondolkodtam hogy jól döntöttem-e mert nem tudom h rossz az 5s-em vagy csak az ios8 nem 100%ig tökéletesítése végett rosszalkodik néha..Ezért picit nyugtalanít.. Tudom hogy "legyen ez a legnagyobb problémám" és hasonlók, de örülnék ha páran leírnátok főleg iphone fanok , tulajdonosok, hogy szerintetek is a böngészés lassulása,folyamatos kis töltőikon mutatása, gyors merülés fog e szűnni ha lesz frissítés, és hogy jó választás volt-e az 5s majd esetleg a 6S vagy 7nél tervezem cserélni:) Köszönöm előre is nagyon nagyon!!!

2014. nov. 22. 16:07
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Na hálisten törölték a hozzászólását...
2014. nov. 25. 10:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!