Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Acer Liquid Z500 tapasztalatok?

Minekutan kérdése:

Acer Liquid Z500 tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Akinek ilyen telefonja van, írjon legyen szíves tapasztalatokat róla.

2014. nov. 22. 21:40
 1/1 anonim ***** válasza:

Lehet nem aktuális már, ám megírom.


Jó. Nekem eddig bevállt. Mindent tud, amire szükségem van. Habár én Windows Phoneról váltottam, érezhető az Android néhai igénytelensége. WP-n nincsenek ekkora memóriaigények, mint androidon, és néhol gyorsabb is.

Viszont. Szépen fut a 4.4 rajta. Jött valami Update a napokban, de nem telepítettem még. Aksi...nekem 1 nap, bár én nyúzom is rendesen. FB Chat húzza az aksit keményen. Más annyira nem. Az értesítési led el lett találva, jól funkcionál, A RAM memóriával jól bánik a rendszer. Nekem 2GB RAM van benne. Mindig van 1,2-1,4GB szabad, ami pozitív értelemben jól mutatkozik a rendszer sebességén. Nagyon nem akadt még meg, de pl az Android képkezelője volt, hogy nem indult egyszer el...az Acer képnézegetője meg elindult. Egyébkét nagyon jól megy rajta minden. Játékok is futnak rajta, bár én csak az egyszerűbb játékok kedvelői vagyok.


150€-ért nekem minden pénzt megér. Zeneileg jól szól. DTS Sound System teszi a dolgát, lehet vele játszadozni hangzásilag.


Feketeleves. Névjegyzék 4 év WP után számomra átláthatatlan. Nagyon nehezen tudtam váltani WP-ről Androidra, mivel a hotmail fiókomban levő adatok nem másznak átmaguktól Google fiókomba. Ha igen, akkor hibásan. Ez nagyon negatívan éríntett, bár ez nem a telefon hibája, hanem a Google-Microsoft barátsága.


Telefonálás közben a Hangminőség tiszta. Alul a hangszóró szépen szól.


Kijelző szép. Pixeleket egyáltalán nem látni, Színek gyönyörűek, betekintési szöge nagyon jó.


Én nem bántam meg. 150€-ért minden pénzt megért.

2015. ápr. 12. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!