Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Valaki használ Thermo Drine...

Szipli Gergely kérdése:

Valaki használ Thermo Drine Liquid zsírégető italt? Ha igen, mik a tapasztalatok? Amit leírtak róla az eddig bevállt, csak kíváncsi vagyok, hogy elegendő mozgással és a visszavett bevitt kalóriával az 500 ml-es kiszereléssel, mennyit lehet kb fogyni?

Figyelt kérdés
2013. máj. 15. 22:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Látom nem írt még senki. Na szóval ezt nem próbáltam de, és ez egy óriási DE!: Ezek a zsírégetőknek titulált cuccok csak max 5%-ot tesznek a sikerhez, ha jó a diétád. És ha jó a diétád, akkor 0,5-1 kg fogyás várható hetente. Ennyi a megfelelő, egészséges ütem. 1kilónál több fogyás hetente az izomvesztéssel jár. Tehát ennél gyorsabban eleve nem éri meg jobban fogyni. Ennyi a nagy okosság. Figyelni kell az ütemet és ha nincs meg 0,5kg/hét, akkor veszel vissza a ch-ból, ha pedig több, mint 1kg/hét, akkor picit növeled. ÉS ez akkor is így van, ha zsírégetőt használsz, azzal sem megy le több zsír annyival, hogy számottevő legyen. Inkább a diéta utolsó heteiben érdemes használni, mikor már csak pár kg zsír van.

[link]

2013. máj. 16. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 tap bela ***** válasza:
Főleg, ha az áldásos eredméynt ettől várja a kedves felhasználó. Az étkezésre meg nem figyel. Fehérje diéta, szénhidrát csökkentés, omegazsírsavak.
2013. máj. 16. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!