Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek? LG...

Milyen telefont vegyek? LG Nexus 5 vagy windowsos telefont?

Figyelt kérdés
Szerintetek melyik legyen?Mind a 2-ről hallottam már jót.

2014. nov. 22. 22:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%

A Nexus 5-nek nagyon gyenge az aksija. Inkább a Xiaomi Mi3-mat ajánlanám helyette.


[link]


De az nem derül ki melyik Windows phone-ra gondolsz?

2014. nov. 22. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
38%

Lol, Nexus 5 helyett egy Xiaomi Mi3 :D


Egyetértek, aksija nem a legjobb, de a nagyon rossz az hatalmas túlzás. Átlagos, vagy átlagosnál kicsivel jobb az aksija.


Egyébként Androidosok közül Nexus 5 a csúcs (na jó, már ott a Nexus 6 is, de az még itthon egyáltalán nem kapható, és jó drága is lesz, meg 6"-es kijelzővel sokaknak már túl nagy), szóval vagy azt, vagy egy WP-s telefont, amelyik jobban tetszik

2014. nov. 23. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 kérdező.. ***** válasza:

Vegyél nexust,az akksit azt lehet orvosolni,kicserélni,hordozható töltő stb ha egész nap úton vagy és nyomod és nincs hol tölteni.

Nehogy már nexus helyett veszel valami kínai telefont,csak mert az akksija nem bír ki pár óránál többet.

2014. nov. 23. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Kínai telefont biztos hogy nem veszek.Akkumulátor problémát hogy tudom megoldani,mert én egész nap szeretnék rajta játszani.Vagy annyit azért bír?
2014. nov. 23. 08:32
 5/13 A kérdező kommentje:
Windowsos telefonból is 100 ezer forint körül gondoltam.
2014. nov. 23. 08:34
 6/13 kérdező.. ***** válasza:
Játékot egy telefon sem bír hosszú ideig,töltés közben játszhatsz akár meddig.
2014. nov. 23. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Én például Clash of Clansre gondoltam játék ügyileg azzal mennyit bír??
2014. nov. 23. 09:00
 8/13 kérdező.. ***** válasza:
Nem tudom,ezt lehetetlen megmondani.De játszani sokáig egyik telefonon sem lehet töltés nélkül.
2014. nov. 23. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

[link]


Már a Xiaomi a harmadik legnagyobb mobilgyártó.

Talán nem véletlenül :-)


[link]

2014. nov. 23. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 kérdező.. ***** válasza:
Nekem mindegy hogy mennyire tör előre a cég,kínai nekem nem kéne még telefonból is.
2014. nov. 23. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!