Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért laggol az egész telefon?...

Miért laggol az egész telefon? Nexus 5

Figyelt kérdés
Sziasztok! Még a héten telepítettem az android 5.0-t de sokkal lassabb lett a telefon,összeomlanak az alkalmazások(mozilla,chrome!!). A kezdőképernyő is lassan tölt be ha apookból lépek vissza. Számíthatok e arra hogy javítják mihamarabb?

2014. nov. 21. 23:03
1 2
 1/17 Osynho ***** válasza:
Factory resetet csináltál?
2014. nov. 21. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Csak arra tudok gondolni, hogy telepítésnél elrontottál valamit.


Bár az, hogy néhány alkalmazás összeomlik még előrodulhat, új oprendszernél sokszor várni kell, amíg a fejlesztők frissítik az alkalmazásukat, de az, hogy a Google-nek is egy saját alkalmazása összeomlik nem normális (meg egyébként nekem semmi sem omlott össze, pedig 2 hete minimum Lollipop-ot használok).


"A kezdőképernyő is lassan tölt be ha apookból lépek vissza"


Erről egyébként olvastam, hogy néhány embernek ez probléma, szóval ezt majd később orvosolni fogja a Google, addig is azt tudom ajánlani, hogy szedd le a Nova Launcher-t, azzal nincs ilyen probléma.

2014. nov. 21. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
ha még nem olvastad volna ez a baja az 5.0nak, tele van hibákkal, optimalizálatlan szennyet adtak ki a kezük közül..
2014. nov. 22. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

#3


Látszik mennyire értesz a dolgokhoz...

2014. nov. 22. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
A telepítést OTA-ból csináltam szóval én biztos nem rontottam el semmit :). De én is abban reménykedtem hogy a kapkodás miatt lett csak ilyen. Csak bosszantó hogy egy csúcskategóriás telefont így elrontanak egy nem megfelelően átgondolt rendszerrel.
2014. nov. 22. 08:07
 6/17 anonim ***** válasza:
Csak az a helyzet,hogy az összes többi Nexus 5-ön csak úgy hasít a rendszer. Akkor?!..
2014. nov. 22. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

tényleg ha annyira nem értek hozzá akkor ők sem akik ezt a cikket írták...


[link]

2014. nov. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
Nekem is Nexus 5ösöm van. 5.0 android, és nyugodtan kijelenthetem, hogy az új android csak rontott a telefonomon. A 4.4es sokkal stabilabb volt. Ja és nem vagyok kezdő, jól raktam fel. Már várom a javításokat.
2014. nov. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Én is csak erősíteni tudom az utolsó választ.

Nem tudom hogy aki állítja, hogy neki "hasít" a rendszer, az saját tapasztalatból beszél vagy csak az "új mindig jobb" elvén van ezen az állásponton. Mindenesetre én sem szónokolok valakinek az iphone mobilok csúcs teljesítményéről, mivel nem birtokolok egyet sem.

Azt meg ugyebár mindenki ismeri, hogy az android rendszer pont azért, mert sok készülékre elérhető kell legyen, nem optimalizálható teljes mértékben. Emellett én is valószínűnek tartom, hogy siettek az operációs rendszer elkészítésével.

2014. nov. 29. 23:19
 10/17 Osynho ***** válasza:
Nexus 4-en atomgyors. Sajnos az akkuidő nem az igazi. :/
2014. nov. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!