Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Okostelefon aksijával mi...

Okostelefon aksijával mi történt hirtelen?

Figyelt kérdés

Tehát reggel fél 5-kor leveszem a töltőről. Ekkor van 100%-on. 5-kor felülök a vonatra. Másfél óra vonatozás alatt olyan 88-85%-ra szokott lemerülni minimum fényerőn netezés közben mobilnetről. Mikorhazaérek az iskolából hazafele is másfél óra vonat. Meg iskolában is használom. Este mikor teszem fel töltőre akkor még 30 de van hogy 40%-on van.

Most meg ugyanúgy netezek rajta odafele a vonatúton. És 70%-ra lemerül vagy még kevesebbre. Aztán délután 2 órára simán lemerül. Valamelyik nap úgy bírta ki délután 4 óráig hogy iskolában feltöltöttem 50%-rol 100-ra olyan 10 órakor.

Egyik napról kb a másikra ezt kezdte csinálni. Ma is olyan reggel 8-kor levetten a töltőről és délre már csak 10%-on volt. Végig wifiztem neteztem. Szóval volt használva. De max fényerőn sem merülhetett volna le délig. Nem hogy minimum fényerőn. Ilyen battery programok nincsenek rajta meg clean master meg ezek a felesleges dolgok mert azok csak lassítják és pluszban merítik. Több kárt tesznek mint hasznot.

Múlthét szerdán töltögetten le játékokat rá meg alkalmazásokat ncoréról. Aztán utána ki is válogattam ami nemntetszett. És azóta így merül. Elötte nem csinált ilyent. Kb 4 hónapos a telefon.

Rámentem a gyári beállítások visszaállítására. Letoroltem mindent szóval. Aztán újra telepítettem az n7 playert amit az ncoréról szedtem le. Meg play áruházról leszedtem kb 4-5 játékot. Összesen lehet 500 mb. A menóriakártyám is kb üres. A háttérben futó dolgokat állandóan bezárom. Mindig csak az aktuálos dolog van megnyitva. Max kettő dolog. Böngésző. Messenger. Azt ennyi. Ha mást nyitok megakkor előtte bezárom ezeket. Van hogy az alkalmazások között is a ram nál rámegyek hogy nessenger meg facebook alkalmazás leállítása. Esetleg az n7 player merítené? Előtte is voltak rajta játékok. Csak az n7 nem volt rajta. És nem merült ennyire.

Szóval ötletek? Ja meg az n7 player is szokott futni a ram kezelőben akkor is ha nincs megnyitva a player. Szóval mi lehet vele? rendeltem egy power bankot is hozzá. De azé akkor sem kellene ennyire merülnie.


2014. nov. 23. 15:49
 1/1 Boda Gergő ***** válasza:

BaNyeg, ha az n7 előtt nem merült ilyen mértékben most meg igen talán az n7 a bűnös. Töröld le, próbáld ki nélküle, ha nem merül nélküle gyorsan akkor az n7 a szar.

Amúgy az n7 a Google Playen is fent van. Talán tisztább lenne innen telepíteni a telefonodra optimalizált verziót mint az ég tudja milyen telefonra készítettet a torrentről.

Virus is van ám a világon, sőt Androidra is!!

2014. nov. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!