Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Beázott a telefonom! Menthető?...

Beázott a telefonom! Menthető? Most szárad.

Figyelt kérdés
Egy buliban voltam, és tokban, letettem a telefonomat az asztal szélére. Valaki kivette, és "véletlenül" belekerült egy szőlőleves tálba... Azonnal szétszedtük, és megpróbáltuk megszárítani, kis idő múlva bekapcsolták, és azt mondták nekem, hogy működik. Most itthon vagyok, megint megpróbáltam bekapcsolni, de feketén világít az egész. Most is radiátoron van. Szerintetek menthető?Nokia 5310, és fél éve kaptam.
2010. jan. 29. 20:40
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ki lehet. De akkor keress egy szervizt ők megcsinálják nagy valószínűséggel, gondolom jó pár ezer ft-ért. De lehet hogy megúszod, ha még vársz egy kicsit és szárítgatod! Nincs régebbi készüléked, amivel még kihúznál fél hetet?
2010. jan. 31. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
a képernyődet baxhatod, mert az ujabbakban a száradás közben oxidálódik az érintkező.sorry.
2010. febr. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
-.- ezért lesz kicserélve. Amúgy megvan, hogy ki csinálta. Vagyis szinte biztos.
2010. febr. 1. 19:50
 14/14 anonim válasza:

Én beleejtettem 1x a kerti tóba.

Szerencsére elment garanciába...

Még idejében kikaptam. :)

2010. febr. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!