Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miben különbözik egy iPhone...

Miben különbözik egy iPhone az androidos telefonoktól? (melyik jobb? )

Figyelt kérdés

Szeretnék egy iPhonet karácsonyra, eddig csak samsung telefonjaim voltak.

Azt hallottam hogy az iPhone nem fagy le, és tovább használható. Megérné lecserélni a samsungot? (Galaxy S4-em van most)


2014. nov. 24. 06:50
 1/3 anonim ***** válasza:

szerintem nem fogod megbánni, de ne aggódj, majd hamarosan jönnek az android fanok, és egyből írják, hogy le ne cseréld, mert az s4 sokkal jobb...

én nem mondom, hogy az iPhone jobb nála...más megközelítés, ami szerintem pozitívabb, mint az androidnál, de ez ízlés kérdése. az iOS-ről csak az mond rosszat, akinek sosem volt...:D

2014. nov. 24. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
75%

#1


"de ne aggódj, majd hamarosan jönnek az android fanok, és egyből írják, hogy le ne cseréld, mert az s4 sokkal jobb..."


Aki ilyet ír, az nem Android fan. Android fan vagyok, de inkább használnék iPhone-t, mint egy Samsungot.


Kérdező:


Teljesen más OS-t futtat, szóval az egész telefon alapjaiba véve más. Hardvert ne is nézzük, az nem fontos, csak a szoftver ami lényeges, de tényleg szinte semmi hasonlóság a kettő között. Persze ugyanúgy tudsz mindkettőn alkalamzásokat futtatni, netezni, Facebookozni, játszani, stb, szóval alapjaiba véve ugyanaz, de ahogy előző is írta, teljesen más irányból megközelítve.


Hogy melyik a jobb, arra nem lehet válaszolni. Valakinek ez tetszik jobban, valakinek az.

Egyébként igaz, hogy az iOS nem fagy le (bár néha itt is előfordulhat), de ez ugyanúgy elmondható Andoridról is, szóval nem ebben van a különbség.


Androidból meg van ezer féle, a Samsung-féle pedig pont a legrosszabb, szóval ha egy másik Androidos telefonra cserélnéd le az S4-et még akkor is meglepődnél mennyivel másabb és jobb az egész, de ha gondolod akkor cseréld le iPhone-ra, az is jó.

2014. nov. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
az első válaszolónak a második fele igaz, bár nekem volt iphone-om aztán átváltottam androidra, bár kicsit roszabb volt mint az ios de az ára miatt sokkal jobban megérte az android.
2014. nov. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!