Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik most a legolcsóbb,...

Melyik most a legolcsóbb, használható okostelefon kártyafüggetlenül?

Figyelt kérdés
Első okostelefonnak lenne, szóval tényleg nem kell semmi extra tudás.

2014. nov. 24. 11:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Szart ne vegyél, hiába első okostelefon, ha lassú, akadozik, lefagy, akkor hiába számít okostelefonnak, sosem fogod használni.


Androidosok közül Moto E ~33 ezer forintért a legjobb választás, WP8-asok közül Lumia 520, nagyjából ugyanennyiért.


Vagy ha olcsóbbat akarsz akkor vegyél egy kínait, van pár nagyon jó telefon már 25k alatt.

Pl. THL 4000, legrosszabb esetben is 25k-ból kijön, KitKat van rá, hardveresen nem a legerősebb, de netezést, Facebookozást, kevésbé intenzív játékokat akadozás nélkül elbírja, és 4000 mAh-ás aksi van benne, amivel elég ritkán kell tölteni (ezt ne úgy értsd, hogy hetekig nem kell tölteni, okostelefon esetén ha 2 naponta töltöd a telefont már az is ritka).

2014. nov. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Igen, azért kérdezek, mert nem szeretnék szart venni, de nem értek hozzájuk :) Pl. amit írtál, hogy KitKat (ha jól emlékszem), fogalmam sincs micsoda, kell-e nekem olyan... :D

A testvéremnek lenne ajándék. Nekem most egy Huawei Ascend Y210-esem van, meg vagyok vele elégedve. Amire én használom, teljesen jó. Email, facebook, a játék meg max szókereső :) Kb. hetente elég töltenem is. Neki is elég lenne kb. ennyi, tehát tényleg csak alaptudás amire szükség van.

Amiket írtál megnézem, de bevallom, olcsóbbra számítottam.

2014. nov. 24. 14:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!