Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 5s vagy Lg G3?

Iphone 5s vagy Lg G3?

Figyelt kérdés
Melyiket legyen?

2014. nov. 24. 13:48
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
36%

ESZEDBE SE JUSSON! még csak véletlenül se! Esküszöm kukoricán foglak térdepeltetni ha megveszed! :D :D .. na de viccet félre téve! .. az Iphone-nak nézted mondjuk egy fél év, év után az akkumulátorjának az üzemképességét?! ugyanis kb. ha 3 óra alatt nem merül le akkor semennyi idő alatt se... egyébként LG G3-am van, és azért mondom, hogy mindenképpen az, a retkes Sony telefonok után. volt már egy jó pár Sony-m. Sony-t a büdös életben soha! ennyit erről. soha többé nem veszek Sony-t! volt már történetesen M2-m E3-am E-m E1-m L-em Z-m Z1/ és Z1 Compactom is, de az utóbbi kettő a legsiralmasabb főleg kijelzőben!! szóval hagyjuk is!!!!

aztán vissza egy kicsit a vehemenciából, s lendületből :D ... :33 ezek után a Z2-t se javaslom. nem olcsó vas, és semmivel nem nyújt jobbat, a Z1-től sem. eddig Sony fan voltam, csak azért. aztán volt egy csomó Samsungom is, az tovább tartott, de a szimpla, egyszerű, nem drága LG maradt végül, ami mindig vitte a konkurenseket, ugyanis olcsóbban árulta a telefonjait, és jobbak is voltak. volt LG G2-m és az egy lenyűgöző, és fantasztikus telefon!!!! <3 a másik pedig hogy az LG G3 azért még jobb. persze drágább. viszont ha már itt tartunk hogy Iphone, vagy LG, akkor bizony az LG!. És amúgy is leírták egy cikkben, hogy az IOS-t futtató készülékek, vagyis az Iphone-ok simán lenyomhatók a 100.000 forint feletti Androidos készülékekkel! az IOS-ról ennyit. különben is pici élvezhetetlen szar telefon, a konkurens Androidokkal szemben amelyek ráadásul sokkal kielégítőbb felülettel rendelkeznek! nem mondom hogy gondold át, mert ne gondold át! LG és kész.

És mielőtt bárki gondolatban azt feltételezi rólam, hogy LG fan vagyok, akkor rögtön lecsökkentem a vérnyomását, és megnyugtatom róla, hogy nem. semmilyen gyártónak nem vagyok a pártfogója. annak a gyártónak a készülékét veszem meg amelyik készüléke jobban teljesít! Ez ennyire egyszerű.

2014. nov. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!