Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Pár napja vásároltam egy...

Bence2011 kérdése:

Pár napja vásároltam egy Lumia 930-as telefont, de sajnos nem úgy szuperál így érzésre ahogy egy ilyennek kellene. Szerintetek csak "bejáratós" vagy más baja van?

Figyelt kérdés
Először is ami nagyon feltűnt a pár nap alatt hogy alapvető programok használata esetén (Messenger)felmelegedik, nagyon gyorsan és már kellemetlenül melegre, és eközben lassan tölti be az új üzeneteket, a facebook megnyitása után kell legalább 3-4 másodperc mire behozza a frissített híreket (3G és wifi mellett is, a zenelejátszóban zeneváltásnál fél-1 mp is eltelik mire elkezdi lejátszani a következő számot.

2014. nov. 24. 19:20
 1/6 anonim ***** válasza:
a wp ilyen, enyém is ezt csinálta, azért adtam el, szenvedés volt
2014. nov. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ilyen ez. Most adtam el a 930-am. Az újdonság varázsa miatt ezek nem tűnnek fel annyira de kis idő és rettentő zavaróak lesznek. Akkor fogod földhöz vágni majdnem amikor a Snapdragon 800 meg a 2GB RAM ellenére 3 megnyitott app mellett már fél órája azt fogja írni, hogy folytatás. (Még a homescreen-re is...)

Még az Android-nak is elég 2GB RAM ahhoz hogy 4-5 app simán megmaradjon... Van a családban G2 marha jó telefon.

Én viszont visszatértem az iPhone-hoz úgy látszik ez a nekem való.

2014. nov. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 akoslaszlo ***** válasza:
Jól kitaláltad a történetet, gratulálok.
2014. nov. 25. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Barney96 ***** válasza:
Nekem az a kedvencem, amikor android fanatikusok bolti nyomkodás után kitalálják hogy lumia tulajdonosok :) amúgy a messenger tényleg nem egy jól megírt program de nekem lumia 735ön 2 másodperc alatt behozza és csak töltőre helyezve langyosodik... Szerintem próbálj meg egy hard resetet, hátha
2014. nov. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én csak a melegedést tapasztaltam,de amúgy meg szuper gyors pedig már egy fél éve megvan.
2014. dec. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
na srácok újra telefon vétel elé kerültem. amikor a kérdés feltevődött utann aelcseréltem egy Lg g2-re + ráfizetéssel. most megint elgondolkztam a lumián, nagyon csábít a 930, de nem tudom hogy milyen lesz késöbb és nem érné-e meg jobban egy G3 vagy egy z2
2015. márc. 12. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!