Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » A szobám színe nem úgy sikerül...

A szobám színe nem úgy sikerült sajnos, ahogy szerettem volna, én halvány barnát szerettem volna de valamilyen homokszín jött ki ( :D ), ami sajnos nem túl férfias. Hogyan tudnám férfiassá tenni ( én mondjuk ezt a barna vonalat szeretném erőltetni)?

Figyelt kérdés

2014. júl. 30. 11:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Átfested?!?!?!
2014. júl. 30. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem, itt a gyk-n csupa tehetős emberek vannak? Kedves első, gondolom azért tette fel a kérdést a kérdező, mert anyagi okoknál fogva eredetileg csak egyszer szándékozott kifesteni. :-)

Sajnos ezeknél a színeknél gyakori, hogy nem azt látjuk viszont, amit a dobozon, de azért van, mert nagy felületen másképp hat, függ fényviszonyoktól is, sok esetben a szín relatív. Épp ezért bútorok színeivel, dekorral, képekkel tudod kompenzálni. Bár szerintem a homok szín alapból simán jó pasiknak is, de a további barna színek erőltetésétől kicsit rózsaszínesnek fog hatni a kontraszt miatt. Milyen színűek a bútoraid? Az jó lenne tudni, mielőtt bármit javasolnék.

2014. júl. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Lehet kapni dekor tapétát. Abból egy csík is nagyon sokat változtat a szobán, így sokat nem kell rá költeni, viszont eredeti és hangulatos, valamint egy jó választással férfiassá tehető a hatás.


[link]


Hirtelen ezt a linket találtam. Nagyon sok szép van, a neked tetsző színekben is.

2014. júl. 30. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
előszir is köszönöm szépen a rendes válaszokat, a bútoraim sötét barna színűek.
2014. júl. 30. 12:35
 5/6 anonim ***** válasza:

Sötétebb, feketébe hajló tapétát ajánlanék: ahogy az előző is mondta, nem mindenhova, hanem csak bizonyos helyekre (pl. bútorok mögé, asztal mögé, ágyhoz, stb.)


Illetve a falmatrica is jó ötlet lehet, ha van olyan stílus, amit szeretsz, akkor ezzel könnyebb feldobni és kissé modernebbé tenni a szobát.

[link]

[link]

[link]

[link] (ez a barna jól menne pl. a szobádhoz)

2014. júl. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Rakjál ki pár ferraris és pucérnős posztert, mindjárt férfias lesz a szobád!
2014. júl. 31. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!