Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha külföldön (Japán) veszek...

Ha külföldön (Japán) veszek egy mobiltelefont (apple) akkor itthon is fogom tudni használni, ha kint kártyafüggetlenként veszem meg? Vagy fel lehet törni, hogy magyar legyen?

Figyelt kérdés

2014. nov. 26. 17:28
 1/6 anonim ***** válasza:

Pontositani kell, országon belül kártyafüggetlen, vagy világon kártyfüggetlen, mert nem ugyanaz.

Ha erre megkapod a választ, te is megkaptad a választ.

Érdeklődj az eladónál.

2014. nov. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

az apple.jp oldalán venném, és oda csak ennyi van írva, hogy kártyafüggetlen.

Más információt nem tudtam kiolvasni belőle.

2014. nov. 26. 17:44
 3/6 A kérdező kommentje:
iPhone 5S SIM-mentes, egyes országokban vannak esetek, amikor ez nem felel meg az LTE-hálózat.
2014. nov. 26. 17:48
 4/6 anonim ***** válasza:

Tudni kell hogy japánban más a telefon és az áramhálózat is, tehát teljesen más a telefon.

Én a helyedben írnék levelet az ügyfélszolgálatuknak, hogy pontosítsanak, mert nem kielégytő a termékleírás.

2014. nov. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

rendben köszönöm, írok is nekik. : )

csak gondoltam, hátha van aki vásárolt már kint vagy élt kint ázsiában és itthon is tudja használni.


Nyilván kevés volt erre az esély. :D

2014. nov. 26. 18:07
 6/6 anonim válasza:
100%
Én úgy tudom, Japánban nem SIM kártyás a telefon. Legalábbis mikor én kint voltam 8 éve, még nem volt okostelefon, és akkor nem volt semmi SIM kártyás, a készülékhez járt a szám fixen, és pl. nem lehetett sms-t küldeni, csak emailt vele.
2014. nov. 27. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!