Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Akinek 5 colos, vagy esetleg...

Akinek 5 colos, vagy esetleg még nagyobb telefonja van, az hogy tudja magával vinni? Nem sok zsebben fér el (kényelmesen).

Figyelt kérdés
Elsősorban fiúkra/férfiakra gondolok, akinek nincs ridikülje... :D

2014. nov. 26. 20:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Az egyik osztálytársamnak(fiú) akkor szerintem mindig nagy zsebes nadrágja van mert a nokia lumia 1020-at folyton a zsebébe tárolja. Lehet direkt nagy zsebű nadrágokat keres.
2014. nov. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem is 5"-s telefonom van, és a zsebemben hordom. Mondjuk nekem nincsenek feszülős nadrágjaim, inkább kicsit bővebbek :D
2014. nov. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi nektek. Akkor lehet be kell szerezzek még 1-2 nagy zsebes nadrágot :D

Esetleg valami praktika?

2014. nov. 26. 21:45
 4/6 anonim ***** válasza:
de az 1020 az csak 4,5", az nem olyan nagy. nekem is az van. egy 6"-es 1520-szal már biztos, hogy gondja lenne, ha kényelmesen akarja hordani :D
2014. nov. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Alex Fly ***** válasza:

A kabát felső zsebében pont elfér. Vagy a mez hátán levő zsebben. Esetleg a nadrág oldalzsebében...

5,3"

2014. nov. 28. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A kabátzseb az király lesz, köszi
2014. nov. 29. 18:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!