Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Üdv! Van egy motor akkum,4Ah...

Üdv! Van egy motor akkum,4Ah 12v. Erről szeretnék telefont tölteni. Szivargyújtós töltővel nem megy. Ötlet?

Figyelt kérdés

2014. nov. 27. 19:59
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Olyan. Csak az egyik igazi érintkező. Nem égett ki.
2014. nov. 27. 22:44
 12/15 anonim ***** válasza:

Hát ha minden jó, mint mondod és az összes tippet megvizsgáltad, és aszerint minden jó, akkor attól tartok magadra maradtál.

De valami ott hibádzik, azok között is talán, amit mondasz, de messziről ezt nem tudni..

2014. nov. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Nem hibádzik. Csak nem értessz hozzá. Hidd csak el, úgy van ahogy mondtam. Én sem értek hozzá és amihez nem értek nem szólok hozzá. Olyanoknak írtam ki, akik tudják miről van szó.
2014. nov. 28. 19:39
 14/15 anonim ***** válasza:

És volt a válaszolók között olyan, aki tudja miről van szó?

Mert a probléma még mindig fennáll....

2014. nov. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Én értek hozzá, korábban már válaszoltam is, de ilyen hiba nincs.

Vagy a leírás, vagy a bekötés nem stimmel.

De ha minden pont úgy lenne, ahogy írtad, akkor működne. Ebből egy következtetést lehet levonni: nem úgy van valami.

Mérsz akkufeszültséget? Mennyire esik le ha rákötöd? Mennyi áramot vesz fel a töltő?

Ha ilyen alap dolgokat nem tudsz kimérni, mert például nincs kéznél egy multiméter, akkor hasznosabb választ ne várj.

2014. nov. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!