Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony z1 compact vagy iphone...

Sony z1 compact vagy iphone 4s vagy iphone 5c?

Figyelt kérdés
szeretnék egy új telefont,eddig xperia tipot használtam de már elég öreg és sokat akad,valami stabil kellene amivel jó képeket is lehet csinálni,és minimum 2-3 évet még bírjon.

2014. nov. 28. 01:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Az iphoneokra ez igaz. Az iOS nagyon stabil operációs rendszer. Az 5C-ben kicsit erősebb a vas de a 4S is jó, jó képeket lehet vele csinálni.


Nekem négyesem van, márciusban lesz négy éves, soha nem volt még szervizben sem, ha vigyázol rá évekig húzza.

2014. nov. 28. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én az 5C-t javaslom. Szerintem jó kis telelefon és a 4s-el ellentétben kb 2016 őszéig kap frissítést is. Most már az ára is barátibb.
2014. nov. 29. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!