Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek Iphone 5, vagy Z1...

Pöro kérdése:

Szerintetek Iphone 5, vagy Z1 compact?

Figyelt kérdés
2014. okt. 19. 22:29
 1/4 Wadmalac ***** válasza:

Várhatóan csak Sony és Apple mániákus válaszokat fogsz kapni és azok össze fognak veszni.


Vedd figyelembe:

-mire akarod használni

(FB, játék, internet: mindkettő jó. Kifejezetten célalkalmazások: nézz utána google playben van-e olyan, apple store-ban van-e olyan, ami neked kell)

-számít-e neked a vízállóság (igen: Z1C. Nem: I5)

-használtál-e már korábban akár android, akár IOS telefont

(ha bármelyiket igen és elégedett voltál, kár váltani)

-mennyire vágysz szép ESTI fényképekre (igen: I5, nem számít, inkább nappali vagy este csak közeli ledlámpás képeket lövök: Z1C)

-fú de jó lenne lassított felvétel videón: I5

-annak érdekében, hogy a teló kompatibilis legyen más hardverekkel (más telók, pc, okostévé), hajlandó vagy-e még mélyen a zsebedbe nyúlni (igen: I5, nem: Z1C)

-akarsz-e haverokkal fájlokat küldözgetni egymásnak telóról telóra (ha androidosok, az Iphone nem fogja tudni, ha nekik is Iphone van, akkor meg a Z1C nem fog szóba állni velük)


És mindenképpen oldd meg, hogy mindkettőt ki tudd próbálni, kézbe venni, megnézegetni, tetszik-e.

Aztán meg ne bízd másra a döntést, mert 50% eséllyel nagyon meg fogod bánni.

2014. okt. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Wadmalac ***** válasza:
És most lássuk, hogy fognak engem agyonminuszolni a márkabzik. :D
2014. okt. 20. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát igazából volt z1 compactom csak összetört nagyon hamar :D (1 hét) és lehet hogy meg csináltatom és oda adom anyukámnak és én meg veszek egy újat, de szóba jött még a Z2 is és az 5s is :/ szval nem tom.
2014. okt. 20. 16:38
 4/4 Wadmalac ***** válasza:
Én a Z-vel úgy megszoktam az 5"-t, hogy kisebb telóval szenvednék.
2014. okt. 21. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!