Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri váltani LAGGdroidról...

Megéri váltani LAGGdroidról Windows Phonera?

Figyelt kérdés

Van tapasztalatom android telefonokkal, régebbiekkel amik akkor csúcskategóriásak voltak.

pl Sony Xperia Z

Samsung Galaxy S3, S4.


És igen gyakran bele futottam laggba, akadásba,. hiba üzenetbe!

És nem pakoltam tele minden vacakkal a telefonokat, hogy akadjanak!


Állítólag a WP nincs ilyen akadás!

De megéri váltani rá?

Sok mindent nem tud amit egy android tudott, Sok app, nyitott, értersítés led...


Megbánnám ha váltanék?



2014. nov. 28. 09:50
 1/5 anonim ***** válasza:

nem tudom. én iOS-ről váltottam, és mivel az stabilitásra pont olyan, mint a wp, én megbántam, mert tényleg elég szegényes vagy épp kezdetleges a kínálata. alapvető használatra tán még nem is lenne olyan vészes, mert a legnépszerűbb alkalmazásokat megtalálod rá, viszont az iOS-es vagy androidos változatukhoz képest némelyik elmaradott, hiányoznak funkciók, nem olyan gazdaságos(például facebook alkalmazás az legalább 1,5-2x annyi adatforgalmat eszik, mint a másik 2 rendszeren...)

szóval szerintem nálad attól függ, hogy mennyire idegesít az akadás. nem tudom, melyik telót nézted ki, én azt tanácsolom, hogy először vegyél egy ilyen középkategóriás vagy régebbi használt wp-t, hiszen alulról optimalizálják őket, tehát most mondok egy példát, vennél egy nokia lumia 820-at vagy 920-at, akkor azokkal már kb. be tudod határolni, milyen a rendszer, onnan már egy lumia 930 csak annyiban különbözik, hogy fejlettebb, újabb proci van benne, talán jelenleg még különbségek nélkül...majd ha kijön rá a Lumia Denim firmware, akkor lesz számára engedélyezve a 4K-s videófelvétel. szóval egy 920-ra is kb. pont ugyanazokat az alkalmazásokat találod majd meg, mint az összes többire. ha tetszik, akkor eladod, és veszel egy véglegest az újabbik fajtákból, ha nem, akkor meg vissza tudsz váltani androidra. szerencsére úgy vettem észre, hogy a 920 az tartja ezt a 45-50ezres árat, szóval 1-2 hónap próba alatt kb. nem is biztos, hogy buknál rajta.

2014. nov. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

1) Android nem akad, ha nem szar telefont veszel (Nexus 5, Nexus 6, Moto G, de még a legolcsóbb Moto E sem, csak hogy párat írjak. Mai csúcskategóriás telefonok közül meg már a Samsung sem annyira akad, ami nagy szám)


2) Hiba üzenet szintén nincs, ha nem szart veszel.


Röviden: Android legalább olyan folyékonyan működik, legalább olyan stabilitással, mint egy WP-s telefon, ha nem szart veszel.


WP amiben egyértelműen jobb, hogy ott az összes telefonról elmondható, hogy gyors, stabil, míg Androidosok közül azért nem mindegy melyiket veszed, egy 30 ezres ipari hulladéknak számító Samsung vagy szintén 30 ezres Moto E között elmondhatatlan nagy a különbség. WP-nél meg megveszed amelyik tetszik, és az úgy fog működni, mint akármelyik másik.

2014. nov. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Wadmalac ***** válasza:

Nem tudom, mit tudtál csinálni egy Z-vel, hogy akadjon. :D


Egy éve van z-m, száz feletti telepített appokkal és sosem akadt.

Most 3-4 hónapja custom rommal fut, mert kevésnek találtam a gyári képességeit (most sok Z2 és Z3 funkicóval bővült), azóta még simább és gyorsabb a futása.


Volt egy X8-am, eredeti 2.1-gyel az sem akadt soha, csak nem tudott semmit, amitől megérdemelné az igazi okostelefon nevet. Némi mókolással meg egy 4.1 custom rommal teljesen jól használható lett, 2 év után hibamentesen adtam el. Csak a kis kijelző és a gyenge kamera miatt cseréltem le.

2014. nov. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Volt egy X8-am, eredeti 2.1-gyel az sem akadt soha"


Azért hülyeséget ne írj, próbáltam már X8-at, factory reset után is egy sima scrollozásnál akadt mint állat, 10-15 FPS-t talán ha hozta.

2014. nov. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Wadmalac ***** válasza:

"Azért hülyeséget ne írj"

Öregem, saját baráti körödben hülyézgess, nem vagyunk puszizó viszonyban.


Nem mondtam, hogy úgy szaladt a menü, mint egy csúcsmodellen, de valódi laggolást nem produkált. Egy ilyen szintű készüléknél egy kb. 10-20 fps-es képernyő-animáció nem laggolás, hanem a tudásának a teteje.

2014. nov. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!