Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lumia 920 problémák!?

Lumia 920 problémák!?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Elsősorban attól kérdezem aki lumia 920-at használ de az is válaszolhat aki ért hozzá/érdemileg hozzá tud szólni a témához.

Eme telefon vásárlása előtt állok, volt már 710-em most egy rohamdroidom van és hallottam h a 8.1-es frissétés okozott némi problémát. Akku merülés, túlmelegedés, újraindulások. Ezek ki lettek javítva vagy valamit lehet vele csinálni? A másik kérdés pedig, hogy milyen a facebook messenger wp-re? Lehet-e vele telefonálni mint androidon meg rendesen jelez-e?

Köszönök bármilyen segítséget!



2014. nov. 27. 23:02
 1/3 anonim ***** válasza:

A hivatalos 8.1 nem okott semmilyen telefonon problémán, csak azoknak, akik a fejlesztői változatot tették fel.


Messengerrel nem lehet telefonálni - még, minden más funkciója megvan, és rendesen jelez.

2014. nov. 27. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A jelzés WP8-ban jobb volt szerintem, mint 8.1-ben.

Én nem tapasztaltam melegedést, amit maga a 8.1 okozna.

És nekem inkább jobban bírja az akku, mint előtte.

(Lumia 820)


Messengerben telefonálni tényleg nem lehet. Illetve olyan chatfejek sincsenek, mint androidon.

De a matrica-, képküldés megy rendesen.

Az emoticonok is (régen asszem nem képként jelent meg mindegyik).

2014. nov. 28. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Még lenne kérdésem :)

A rendszer ugyan olyan stabil és gyors maradt mint volt a 8-as frissítés előtt?

Meg ha pl fotókat szeretnék felrakni dropboxba vagy drive-ra akkor tudok egyszerre többet is, szóval többet kivalasztok és egy kattintással felrakom. ugyanígy messengerben, több kép kiválasztása is megy?

2014. nov. 28. 14:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!