Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Sony Xperia M2 telefonról,...

A Sony Xperia M2 telefonról, hogyan lehet felölteni a fotókat? Telepítő lemezt kért, de azt nem adtak hozzá.

Figyelt kérdés

2014. nov. 28. 21:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha gépedre akarok rá rakni a fotókat,akkor tölsd le a play áruházból az airdroid alkalmazást és kész! Utánna írd be a gépeden a keresőbe hogy airdroid meg a telón indísd el,és rá nyomsz a telón a qpr kód beolvasása és a monitor előtt tarsd a telefont,így bonyolult de hid el.egyszerű,talán a play áruházban van videóis róla h kell használni :)
2014. nov. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi a választ,de elég kezdő vagyok. :) Nincs valami illesztőprogram amivel orvosolható a probléma.

Jobb lenne egy ilyen megoldás.


Igen a telefonról akarok fotókat feltenni a gépre. :)

2014. nov. 28. 21:40
 3/6 anonim ***** válasza:

Az Airdorid egy nagy f0s, most már leírom, mégis annyian ajánlják itt, hogy az hihetetlen. Egyik program amit használni szoktam, a MyPhoneExplorer a másik meg egy Wifi File Transfer nevű alkalmazás, amely FTP szervert indít a telefonon, ezzel pedig helyi hálózaton keresztül el lehet érni a telefont egy FTP kliens, pl Total Commander segítéségvel. Előbbi programmal a telfonszámok és az üzenetek is szinkronizálhatóak a számítógéppel. Szórakozzon a (nálam) problémás Airdroid kapcsolattal, ritkán működő QR kóddal, böngészőn belüli fájlkezeléssel, akinek van rá ideje.

Mennyit írtam és az eredeti kérdést figyelmen kívül hagytam. Milyen kérdést? ...Márhogy milyen rendszer fut a gépen? A PC Comapanion alkalmazást pedig felejtsd el, semmivel nem leszel előrébb, csak egyet több szemét lesz a gépeden.

2014. nov. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Te hülye vagy,nem fos az airdroid -,-
2014. nov. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Többek között az íráskép és a hasznos válaszok százaléka igen árulkodó egymás értelmi színvonaláról, ennek tükrében úgy érzem kicsit meggondolatlan volt a fenti kijelentésed.
2014. nov. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Javítanám magam, annyira nem f0s ez az Airdorid, de annyira nem is jó, legalábbis nekem:

- Első lépésként létre kell hozni egy fiókot, persze ezt ki lehet hagyni, megy nélküle is, kivéve a helymeghatározás, amihez már kell. Viszont, ha már beléptél a telefonodba Google fiók segítségével és bekapcsoltad a helymeghatározást, tökéletesen meg tudja mondani hol vagy, nem kell ehhez külön alkalmazás.

- Egyszerű módban újra meg újra engedélyezni kell minden újrakapcsolódást a telefonon. A fentebb említett programokkal bármikor újra tudok kapcsolódni engedélyezés nélkül.

- Több fájlt zip-ként tölt le. Szép volna böngészőben letölteni egymás után 20 fájlt, egyszerűbb egy zip, de akkor is. A többi program le tudja szépen egyesével szedni, amit nem kell utána kicsomagolni.

- A zenelejátszó nem ismeri az mp4 formátumot, nekem meg mp3 és mp4 formátumban vannak zenék. Meg miért használnám az Airdroidot, ha ott a tökéletes lejátszó Windows-ra?

- Ékezetes fájlnevekkel bajban van.

- Nem lehet a gépre lementeni az üzeneteket és a telefonszámokat. Lehet, hogy én nem láttam rá lehetőséget, de ezt egy ilyen program ezt tudja már.

- A telefonon vannak . -al kezdődő, rejtett mappák, ezeket nem látja, de van eset amikor ezekhez a gépről szeretnék hozzáférni, ebben pedig nem partner az Airdroid.

Mint látható, direkt úgy próbáltam ki a programot, hogy hibát keressek benne, amiket találtam, azok nem feltétlen hibák, csak nekem nem tetsző dolgok. A végeredmény, MyPhoneExplorer számok és üzentek biztonsági mentése (+ amikor betört a kijelzőm, tudtam vezérelni a telefont számítógépről). Ezzel a programmal tudok adatokat is átvinni, de erre jobban kedvelem a WifiFileTransfer-t (+Total Commander a gépre), ami ugyanolyan gyors mint az Airdroid, de rejtett mappát is lát, illetve nincs gondja az ékezetes karakterekkel. Tehát nálam nem nyert az Airdroid.

2014. nov. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!