Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek az LG G2...

Mi a véleményetek az LG G2 MINI-ről?

Figyelt kérdés

#LG #spagetti #8mgpx
2014. nov. 28. 21:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Hardveresen nem rossz, egész nagy aksit kapott, kijelzője sem ronda, de azért 4,7"-re elég alacsony a felbontása.

50-55k-t még megér, de egyébként a Moto G (kamerán kívül) minden téren jobb nála.

2014. nov. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Nekem az van most is rola irok.

Nem rossz telefon szep a kepernyoje is a kamera is nagyon jo kepeket csinal,de az elolapi kameraval nem vagyok megelegedve nem csinal olyan jo kepeket.

Gyors telefon a jatekokat is laggmentesen viszi.Van vele egy nagy gond,hogy keves a belso memoriaja (4gb)es hat eleg hamar.megtellik.Ha ujra valaszthatnek telot akkor sony xperia m2 vagy samsung galaxy s3 at vennek,ezeknek a belso memoriaja 16gb.

2014. nov. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát már van 45 ezerért is, de ne aggódj van feketében is : ))) a másik pedig hogy szerintem elég jó mobiltelefon! : )

2 osztálytársamnak is van, ugyanakkor 1 napig nálam is volt egy. és aznap lett véve. Én vettem, nálam volt, és mikor megjött 2 másnap délután külföldről odaadtam neki, mondtam hogy egy baráti tesztelést végrehajtottam rajta :D :333

szóval: elég jó akkumulátor, 540x960-as felbontás ellenére teljesen rendben van a kijelző, és sajnos ebben az árkategóriában ez van rendben, nagyon nem találsz ennél jobbat... és hát kipróbáltam még néhány telefont, meg meg is néztem videókat hasonló tudású árkategóriájú telefonokról, és mindenképpen az LG G2 Mini nyert... ugyanis az érte el mindig a legmagasabb pontszámot, és az LG sok hasznos, az LG G2-vel azonos/hasonló appal, funkcióval látta el. a hangsugárzója teljesen rendben van, aztán a megjelenése... hát az lenyűgözően jó ehhez az árkategóriához képest! : )) kamerái meg. háát.. mondjuk hogy átlag feletti azért, de nem fényképező minőség, remélem érted : ) szóval vedd csak meg, ha szeretnéd. : ) javaslom! fogalmazzunk így! : ) a sorrend felhasználhatóságot tekintve így halad: LG>Samsung>Sony... a Sony az valami szörnyűség.. borzalmas OS és a Sony az intő példa arra hogy nem szabad a külső alapján ítélni! ugyanis lehet, hogy jól néz ki, de ne vedd meg feliratot nem raktak ki, mondjuk nem létező lelkiismerettel ...

2014. nov. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

2. válaszoló! Kur@@ra nem a belső tárhely miatt kell választani telefont!!!!!!!!! basszus! vegyél egy MicroSD kártyát a Samsungtól 32 gB-osat 5.190-ért! a Samsung GALAXY S3-at azért nem javaslom, mert mind a kettő bátyámnak olyan készüléke van, és borzasztó. mind a kettőnek például a zsebében eltört!!!! aztán az alap Samsung <( -m/+r )< ... szóval az alap Samsung tulajdonság az, hogy laggol, fagyogat, ahogy azt el lehet várni a Samsungtól. nem mondom hogy mind ilyen de többségre kivétel nélkül igaz. Sony-t meg a büdös életben soha! ennyit erről. soha többé nem veszek Sony-t! volt már történetesen M2-m E3-am E-m E1-m L-em Z-m Z1/ és Z1 Compactom is, de az utóbbi kettő a legsiralmasabb főleg kijelzőben!! szóval hagyjuk is!!!!


2. válaszolónak! !! ! : [link]


a kérdezőnek egy kis videó ( tudom, hogy angol de a lényeg az lejön, remélem ;) : https://www.youtube.com/watch?v=p8Cv8aUCGkQ

2014. nov. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!