Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért vett le pénzt a bankkárt...

Miért vett le pénzt a bankkártyámról a Google play zene magától, hogy előfizessen egy olyan szolgáltatásra ami nekem nem kell?

Figyelt kérdés
Az app még fel sincs telepítve a telefonomra...

2014. nov. 28. 22:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Magától nem fizetődik előre, vagy te voltál béna, és véletlen előfizettél rá (bár nem egyszer le kell okézni, szóval akkor azt nagyon durván el kellett volna nézned), vagy valaki lehet feltörte a fiókodat.
2014. nov. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Most így utánanéztem jobban és ennél az app-nál volt az, hogy ingyenes volt a teljes hozzáférés egy hónapig(amit én kihasználtam kb 2 órát aztán töröltem.. ) lehet hogy nem mondtam le az előfizetést ami akkor ingyenes volt és magától befizette a következő hónapra, de miért dönt magától, mert már csak annyit láttam, hogy este jön az SMS és ugrott a pénz a számlámról...
2014. nov. 29. 06:42
 3/7 anonim ***** válasza:
Hogy a fenében jut hozzá a számládhoz egy telefonos app?
2014. nov. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

#3


Nem jutott hozzá, a kérdező kifejezetten megadta az adatait, hisz így működik.


#2


Biztos, hogy nem mondtad le az előfizetést, mivel akkor nem vont volna le pénzt. És nem magától döntött, te ezt az elején elfogadtad, hatalmas betűkkel írta, hogy következő hónap X. napjától minden hónapban levonja a havi 1950 forintot, néha el kéne olvasni dolgokat, nem csak rányomni a next-re (és most nem a többszáz oldalas terms & conditions-re gondolok, azt teljesen érthető, ha valaki nem olvassa el).

2014. nov. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen világos, annyira meg akartam szabadulni az app-tól, hogy megfeledkeztem az előfizetésről...
2014. nov. 29. 16:17
 6/7 anonim ***** válasza:

Nagy hiba, most ez 2000 forintodba került.

Bár ha írsz Google-nek egy emailt lehet visszakapod (legalábbis ha csak egy-két napja indult el a fizetős feliratkozás).

2014. nov. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A bankkártyád adatait megadtad, rögzítették és onnantól fogva nem kell újra megadnod, terhelhetik ha akarják.


Soha nem adnám meg a kártyám adatait olyan honlapon ami nem közvetlenül a bank oldala.

Ez így nagyon nem biztonságos.


Még ha később törlöd a kártyaadatokat akkor is, mi a garancia, hogy nem tárolja el.


Ha mindenképpen olyan helyen akarsz kártyával vásárolni ahol nem a bank honlapján történik meg a fizetés, akkor meg csináltass internetkártyát. Azzal nem tudnak visszaélni.

2014. dec. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!