Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 5s vagy LG G3?

Iphone 5s vagy LG G3?

Figyelt kérdés
Le szeretném cserélni a 6 éves telefonomat ,de nem tudok dönteni.Ez a két telefon jöhet szóba, de az Iphone csak 16GB ,míg a G3 36GB beslő memóriával rendelkezik és a G3-at méglehet bővíteni is ,hasonló áron.Az iphone-ban tetszik a design-ja ,a külseje,de ugyan ez igaz a G3-ra is.Az Iphonenak vn ujjlenyomat olvasója , míg a G3-nak lézeres autófokusza és QuadHD-s kijelzője.Egyszerüen nem tudok dönteni... Kérem csak azok irjanak akiknek van G3-a vagy Iphone 5s-e és ne csak magasztaljátok a telefonokat.

2014. nov. 29. 10:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

iPhone 5S-em van, remek készülék, egy ideig még biztos nem cserélem le.

Van a családban egy G2, jó telefon viszont a sima G3-ról a Snapdragon 801-el azt hallom hogy szeret meg-megröccenni a QuadHD kijelző miatt. Nemrég kijött egy Snapdragon 805-ös változat, tesztekben azt írjak, hogy inkább azt vegyük, sokkal smoothabb az egész.

2014. nov. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
A 3GB rammos változatról azt hallottam hogy az már nem döccen meg, de az Iphone 5S-ről meg az a hir járja hogy hamar merül,ez mennyire igaz?
2014. nov. 29. 10:46
 3/12 anonim ***** válasza:
Nekem iPhone 5s van, olyannyira elégedett vagyok vele, hogy nem is cserélem le 6-ra, pedig általában mindig megveszem a legújabbakat. Hihetetlen gyors iOS 8-cal, nem akadozik, és ez egy ideig még így is fog maradni.
2014. nov. 29. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
De mi a véleményetek arról hogy gyorsan merül?
2014. nov. 29. 10:54
 5/12 anonim ***** válasza:

Az, hogy tegnap 18:00 körül szedtem le a töltőről, ma elég sokat használtam és 70%-on vagyok.

Nekem röhögve kibírja a napot.

Múltkor 1%-on voltam és még 20 perc volt amíg hazaértem, de zenét akartam hallgatni úgyhogy gondoltam max lemerül. Nem merült le, nagyon meglepődtem. De ez lehet csak valami véletlen volt és máskor kikapcsolna nem tudom :D

2014. nov. 29. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

szerintem is inkább iPhone...egyrészt oké, hogy quadhd felbontás, de ha csak nem vagy sas, úgysem látnád élesebbnek azt az 500ppi-s kijelzőt sem, igazából parasztvakításnak jó...majd a g4-be belepakolnak egy 4K felbontásút...csak hogy lássa a paraszt, hogy fejlettebb...ne kövessék el azt a hibát, amit a sony is a z sorozattal, hogy a z3 tulajdonképpen olyan félig új telefon a z2höz képest. ugyanígy az iPhone-on is parasztvakítás az ujjlenyomatolvasó, de legalább ha valaki elkezdi használni, akkor nem mondja azt, hogy felesleges, hiszen könnyebb feloldani, könnyebb App Store-ban azonosítani magad stb.

a helykínálat viszont tényleg nem mind1, bár én tapasztalatból tudom, hogyha nem használod intenzíven mondjuk videózásra, akkor olyan 5-6 giga szabad hely biztos marad a 16 gigából...én viszont pont ezért cseréltem le, mert nekem kevés volt videózni fullhd-ban, szóval ebben talán az LG jobb...lézeres autófókusz...hát nem tudom...szerintem ez is az a bizonyos parasztvakítás, nem hinném, hogy sötétben mondjuk jobban tudna ezzel fókuszálni, mint egy sima ledes fotófénnyel...

2014. nov. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Iphone!megbízható,nagyon jó a kamera,hosszú támogatás.megéri az árát,én nem is cserélem le iPhone 6-ra.
2014. nov. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát kérlek szépen nekem LG G3-am van, és fantasztikus! : ) nem mondom, néha tényleg laggol, de akkor is kismilliószor jobb, mint az aszott alma telefonja. bár ez is, mint minden más is nézőpont kérdése. a Quad-HD kijelző tűéles, és tökéletes. sosem fagyott még le, egy hónap alatt! max. az akkumulátor ideje nem épp a legtutibb, de az iPhone is lemerül 2-3 óra alatt ha már használtad egy fél éve, vagy egy éve szóval siralmas.. a G3-nak még cserélhető is az akksija szóval ennyi. Az iPhone kinézete meg úgy, mint a Samsungnak is egyhangú, és unalmas. nem mondom hogy ráhányok ha meglátom. tényleg szép. de a G3 szebb :33 szóval érted : ) az az egyszerű, mégis határozott méret, és Design lenyűgöző, és egyszerűen fantasztikus kézben tartani : ) részemről LG G3 az alma helyett ; ) És nehogy azt hidd, hogy a G3 azért olcsóbb mert amúgy szarabb mint az alma. Azért olcsóbb, mert náluk nem az a módi mint az Apple-nél, hogy pl. a Gépeire is rá rak 140-300.000-et csak mert van egy kiharapott darabos alma a hátulján... szóval az LG csak normál árat követel meg a telefonjaiért. tényleg. nézd meg a két termék összehasonlítását, ég és föld. a másik pedig hogy Hacker teszt alapján lett megállapítva hogy egyik operációs rendszer sem biztonságosabb az IOS-nál. az is ugyanolyan mint az Andorid. a Windows Phone a legjobb, de te most nem olyan telefont keresel, úgyhogy szívesebben javaslom a G3-at.


És nem vagyok elfogult. Én annak a gyártónak a készülékét veszem meg amelyik jobb, mert az jobban teljesít. aztán már csak tetszenie kell a készüléknek és megvan melyik a választásom. ez ennyire egyszerű. amelyik jobb az lesz,nem az amelyik szar, de a gyártó.. és húúúúú :oooo szóval nem SGS 5-öt (Samsung GALAXY S5) vettem mert nem jobb szerintem mint a G3, és nem tetszik a ragtapasz szerű hátlapja... erről van csak szó, bizonyára érted. úgyhogy tényleg szívből ajánlom neked a G3-at. volt előtte G2-m is, ha valakinek ,,csak" arra van pénze és elgondolkozott az S4-en akkor egyértelműen a G2-t javaslom neki mert már a puszta tulajdonságai is jobbak! a másik pedig hogy nem akarok úgy járni mint ahogy néhányan, akik beperelték a Samsungot mert a telefon a kislány párnája alatt elégett, és bele olvadt a párnájába! Ez a: Köszi!, szép volt, jó volt, Soha többé ... -kategória... na jó eléggé belementem :33 : )


[link]

2014. dec. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Te jó ég mennyit írtam :D :D :D :$$
2014. dec. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

u u kicsit félre érthető volt amit írtam.. szóval az IOS sem biztonságosabb, mint az Android. már az sem állja a vírusokat és támadásokat. eddig tényleg jobb volt, de már elavult ilyen szinten az is. nagyon erőszakos vírusokat írnak rá. a másik pedig hogy az androidod sem lesz vírusos, ha nem tapicskolsz össze mindent a böngészőben, és nem töltesz le minden Plug-IN-t amit felajánl a vírussal rejtve... na mindegy

ezt félretéve.. most olvasom, hogy a 6. válaszoló azt írja hogy parasztvakítás a Quad-HD. lentebb meg azt hogy neki kevés volt videózni Full HD-ban. És ilyenkor jön a tipikus kérdés, hogy hol a logika. JAAAA! azt nem kell keresni!! így mindent értek.... magyarul! akinek kell az Ultra HD videó felvétel amit történetesen visz a Quad-HD kijelző, az vegye meg ezt. akinek nem kell az meg vegyen egy almát, és legyen boldog az ujjlenyomat olvasóval, ami már menti is a rendőrségi adatbázisba meg mindenhova az ujjlenyomatodat, hogyha később bármit is csinálnál, már tudjanak is azonosítani. ezt most csak én feltételezem, de nem hiszem, hogy marha nagy lehetetlenséget mondtam volna... a vélemények megoszlanak.. de én maradok a csúcskategóriában jól bevált Androidnál. nem kell az alma amúgy is teljes mértékben feleslegesen zárt rendszere...


Meg szeretnélek kérni arra, hogy írd le a... ,,beszélgetés" végére hogy melyik telefont vetted meg ; ) : )

2014. dec. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!