Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tényleg az Iphone 6-nak...

Tényleg az Iphone 6-nak leesik a hátulja?

Figyelt kérdés
Néhány embertől azt hallottam hogy leesik a hátulja és,hogy folyton szervizbe kell vinni.

2014. nov. 28. 19:11
 1/8 anonim ***** válasza:
47%
valószínűleg :D főként azok szokták állandóan szervízbe vinni, akiknek sosem volt :D
2014. nov. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszönöm. Elvileg 3-4 hónap múlva megjelenik az a példány aminek ez ki lesz javítva ,de én azt nem várom meg. Veszek valami más fajta telefon.
2014. nov. 28. 20:52
 3/8 anonim ***** válasza:
73%
Hát ez nem igaz xd tudod egyáltalán mi az az ájfon?:DD
2014. nov. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy igaz...

Egy egy unibody készülék, nem levehető a hátlapja(persze le lehet csavarozni) de magától nem fog lejönni.

Home Gomb kiesik? Ilyenről még sosem hallottam, olyan igen, hogy felmondja a szolgálatot és ki kell cserélni (persze addig is szoftveres home gombot tudsz használni), de ez inkább a 4-re volt jellemző, nekem se 4S-en se 5S-en nem volt vele probléma.

"Elmegy a térerő": Huh, elk#rta az Apple, való igaz, de ez még a sima 4-el volt gond, ha rossz helyen fogtad valóban nem volt jel.


Remek készülék a 6, ha most vennék telefon én is azt venném, de az 5S-t nem cserélem le, bírja az még egy darabig :)


Egyébként annyira bírom, más gyártó telefonjainál nem kezdik el sorolni és főleg nem kezdenek el hülyeségeket kitalálni az adott készülékről, de ahogy az Apple-ről van szó rögtön jönnek a vérpistik.

2014. nov. 28. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
59%
Kérdező miért égeted magad ezzel a kérdéssel? Nem veszed észre, hogy a válaszolók nagy része hülyére vesz és jókat röhög rajtad? Mi lenne ha a gyakori k. helyett iphone-al foglalkozó szakmai oldalakon olvasnál utána ha érdekel a készülék? Imagazin, beszéljükmac, szifon, ifan stb. , de akár egy független oldalt pl a mobilarena cikkét elolvasod és máris tisztábban látsz a kérdésben. :)
2014. nov. 29. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ennél csak az utolsó előtti válaszoló mókásabb: hírből sem ismeri a tréfát. És kigyalulták a válaszainkat, úgyhogy most nem is lehet tudni, mire komolykodik itten ennyire :) És az ájfónban nincs is copy-paste!

Viszont az utolsó válaszát fontold meg: menj komolyabb oldalakra, ha egy rakást pénzt el akarsz költeni valamire, amiről fogalmad sincs.

2014. nov. 29. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
a néhány embered, akik ezt mondták biztos klónfost vettek 30ezerért, amivel menőzni akartak aztán leesett a hátlap, amikor mutogatták
2014. nov. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon sok helyen olvastam az Iphone 6-ról,de ilyet csak szóbeszédből hallottam + egy telefonos eladótól. Mivel nem találtam rá semmi ilyesmit gondoltam rakok ki egy ilyen kérdést, de köszönöm igazatok van. És aki a kérdésekre nem bír normálisan válaszolni az meg maradjon csöndbe és még szépen fogalmaztam (ez az utolsó mondat az első pár válaszolónak ment).
2014. nov. 30. 10:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!