Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » LG Optimus L9 II-nél fehér...

Styllout kérdése:

LG Optimus L9 II-nél fehér szín, illetve a képernyő határoló fekete kis keret nem zavaró videónézésnél?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni egy LG Optimus L9 II telefont lehetőleg fehér színben. Eddig oké, de felfigyeltem valamire ami lehet, hogy zavaró lenne. Azt nem tudom, hogy a fehér alap, és a képernyőt határoló kis fekete vonalak mennyire zavarnának film nézésnél, játéknál és más tevékenységeknél. Erre egy példa: https://www.youtube.com/watch?v=CvXQveYnfR0 (14:00-nál láthatóak a határoló vonalak filmeknél)

Ezzel szemben a feketénél nem lehet észrevenni, de szerintem ez a készülék fekete színben elég egyhangú...



#fehér #videó #fekete #LG Optimus L9 II D605
2014. nov. 29. 16:00
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!