Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 5 vélemények?

Iphone 5 vélemények?

Figyelt kérdés
Újan 120 ezerért megéri megvenni?Nem 5s,igen tudom hogy az egy fokkal jobb telefon,de nincs még pluszba felesleges 30 ezrem.Köszönöm előre is!

2014. nov. 29. 16:38
 1/4 anonim válasza:
borzaszótóan hamar merül
2014. nov. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nézz szét a használtak között.

Az enyém pl.: egy éves i5 16GB, első tulaja vagyok, gyárilag független, karc és sérülésmentes (végig tok és fólia védte), teljesen hibátlanul működik + gyári tartozékok. Én ugyan nem adnám el, mert nyertem anno és nagyon szeretem, de 90 rugóért (+/- 10e, állapottól függően) hasonlókat találsz.

120-ért pedig már egész jó állapotú 5s-eket találsz, persze azt is használtan.

Az akksiidőre annyit tudok mondani, hogy valóban picit gyorsabban merül, mint kellene, azonban egy napot nekem így is kibír, de minden a használójától függ.

2014. nov. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
120ezer sok érte, annyiért találsz sokkal jobbat.
2014. nov. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De attól félek hogy ha használtan veszek i5-öt hamar tönkremegy. Pláne ha még garancia sincs rá. Inkább rakok hozzá még 20 ezret és akkor már legyen original és garanciás. Akkor legalább tudom hogy előtte nem ejtették le,nem rontották el stb..:)
2014. nov. 29. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!