Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem hallok semmit a...

Budwa kérdése:

Miért nem hallok semmit a telefonon hívás közben?

Figyelt kérdés

Van egy LG F6-om, frissítettem hivatalosan android 4.4.1-esre és azóta csinálja azt, hogy néha semmit nem hallok a telelfonon és a hívott fél se. mindegy az hogy hívnak vagy én hívok. viszont, ha újra indítom, rögtön helyre áll az egész.

köszönöm a válaszokat.



#LG Optimus F6 #android 4.4.1
2014. nov. 29. 20:54
 1/2 A kérdező kommentje:
Senki nem tud válaszolni a kérdésemre? furcsa, mert nem jöttem rá, hogy mitől lehet ez. azt hittem hogy valamelyik program hibás, ha fut 4.4.1 alatt akkor csinálja ezt, de nem jöttem rá melyik. mert ugyan azokat használom és valamikor csinálja, vmikor nem.
2014. dec. 3. 16:53
 2/2 A kérdező kommentje:
Valamire rájöttem. Ha a rocket player megy és fülhallgatóval hallgatom a zenét,közben érkezik a hívás akkor van ez. Utána csak újra indítás segít.
2014. dec. 10. 12:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!