Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit tudnék csinálni a telefono...

Mit tudnék csinálni a telefonommal?

Figyelt kérdés

Lassan 2 éve megvan az sony xperia telefonom. Az elején minden jó volt, tudtam letölteni rá sok alkalmazást amit ugye később cserélgettem, töröltem stb. Az utóbbi jó pár hónapban nem tudom mi történt vele. Sokszor lefagy, ki-bekapcsol, alig van rajta alkalmazás de nem tudok rá letölteni mert folyton azt írja ki,hogy nem áll elengedő tárhely rendelkezésre. Sokszor amikor használok egy alkalmazást akkor magától leáll. Amikor a kamerát szeretném használni időnként kiírja,hogy nem elérhető.

A galériában a képeket nem tudok megnézni mert kiírja,hogy nem található kép aztán fél óra múlva már használható.

Ha fényképezek sokszor nem menti el a képet, csak félig van kép (másik fele fekete), csíkos.

Mit tudnék vele csinálni?


2014. nov. 30. 10:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Csinálj gyári visszaállítást.
2014. nov. 30. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Amit az elso ir, de idokozben elkezdhetsz nezelodni, manapsag egy okostelefonnak az idealis hasznalati ido 2-3 ev kozott van.
2014. nov. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
gyári visszaállítás
2014. nov. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!