Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy S3 vagy Xiaomi...

Samsung galaxy S3 vagy Xiaomi redmi 1s?

Figyelt kérdés
melyik az erősebb? tapasztalatok alapján érdekelne főleg!
2014. nov. 30. 13:52
 1/10 anonim válasza:
0%
S3 szerintem!
2014. nov. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
64%
Egyértelműen Xiaomi Redmi 1S, SGS3 már nagyon elavult, de egyébként Moto G mindkettőnél jobb lenne.
2014. nov. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A Moto G nem jobb egyiknél se.
2014. nov. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Dehogyis nem! De ezek közül egyértelműen a Xiaomi
2014. dec. 1. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hát már megint? Látom nem tanultál a kitiltásból, azért nem kéne rossz tanácsokat adni hogy mindenki kínai telefonokat vegyen. Ez olyan kb. mintha azt írtad volna hogy Nexus 4 helyett vegyen Xperia SP-t. Vicc az egész, csak az a gond hogy ha valaki nem ért hozzá akkor el is hiszi.
2014. dec. 1. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
az utolsót nem igazán értem.. a nexus 4 és az xperia sp között jóval nagyobb különbség van mint az s3 és a redmi 1s között ugyanis utána olvasgattam mióta kérdést feltettem és hardwear ben jobb a xiaomi valamint softwearben is mert ha megnézzük mikor az s3 kijött nem egy hiba érkezett rá.. sőt én nekem van s3-al rendelkező ismerősöm akinek a készülékét 1-2 órán át hasznaltam és beleütközött pár hibába többek között: a menü betöltésére várni kell , gyakran dob ki az alkalmazásokból mert a sok háttéralkalmazástól megtelik a RAM... ,ellenben a miui(android alapú) nevezetű rom-al amiről ugyhallottam alig van rajta előretelepített alkalmazás csak a legszükségesebbek és ha még ezeket sem szeretnénk egy gombnyomással lehet rootolni a telefont és eltavolithatjuk ezeket is valamint azt olvastam hogy az egyik legstabilabb rom a világon akár csak a nexus on lévő android felület, és ha jól tudom akár hetente is jöhetnek rá frissítések amik növelik az eszköz teljesítményét és ezáltal még az a kevés bug is kiküszöbölhető a softwearben.és ezt a kérdést csak azért tettem fel hogy szerintetek jobb-e ? az s3 nál mert szívből reméltem hogy jobb ugyanis a antutu benchmark ban is jobb eredményt ért el ....
2014. dec. 1. 17:11
 7/10 anonim ***** válasza:
Te mit szívtál 23%-os?
2014. dec. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Levegőt. De te biztos nem csak azt. Kérdező, nem egy bedöglött telefon alapján kéne megítélni az S3-at. Olyat a másikból is lehet találni. Ha úgy működik egy S3 ahogy kell akkor jobb mint az 1S.
2014. dec. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
ez nem bedöglött telefon... 2013 decemberben vásárolt készülék és én a vásárlást követően próbáltam ki de egyébként félreértések elkerülése végett ez csak sima s3 és nem az s3 LTE ugyanis abba már 4 magos a proci és 2gb ram van ...
2014. dec. 1. 19:31
 10/10 anonim ***** válasza:

Dehogy jobb. Sokkal jobban megéri a Redmi 1S. Frisebb, stabilabb rendszerrel, milliószor jobb szoftveres támogatással (akár hetente jönnek frissítések).

SOKKAL JOBB!

2014. dec. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!