Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Alcatel ot 995-öt telefonom...

BBMC kérdése:

Alcatel ot 995-öt telefonom valamiért nem akar működni. De miért?

Figyelt kérdés
Van egy Alcatel ot 995 telefonom. Barátomtól kaptam. Az ő adatait le akartam törölni. És most nem tudok vele semmit csinálni. Az van hogy kézileg nem engedi bekapcsolni, nem akar úgy bekapcsolni. Ha rádugom töltőre akkor megjelenik az a szokásos alcatel logó és utána a telefonon elöl, felül fehéren elkezd vibrálni az elülső hangszóró mellet és vele egyidőben alul az a 4 fő iránygomb is vibrál. Utána megjelenik az az android jel tudjátok ami fel van nyitva és benne egy piros háromszög, azon belül egy felkiáltójel. És ez ugyanígy kezdődik előröl. És az op rendszer nem jön be. De hogy hogy ennyi ideig törli az adatokat? Vagy mit csinál? Mikor elindult az adatok törlése akkor lemerült, az tett volna be neki? Mit csináljak vele hogy bejöljön az android OS? Vagy hogyan lehet ilyen helyzetben kívülről telepíteni a telóra az androidot?

2014. nov. 30. 18:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát ez elég bonyolult. Próbáld meg behozni a Recovery-t de ha nincs rajta, akkor Bootloader-t nyiss és flasheld fel rá a CWM-et. Ezután csinálhatsz egy gyári visszaállítást recovery-ből, ha szerencséd van megjavul, ha nem akkor újra rá kell rakni a rendszert.
2014. nov. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szerintem az lehet a baj hogy az akkumulátor teljesen lemerült és így nem kap elég energiát töltés közben sem és így nem tud telepíteni. De azt meg mondanád hogyan tudom az androidot kívülről telepíteni a telefonra.
2014. dec. 1. 08:34
 3/3 Alex Fly ***** válasza:
Első körben próbálj egy factory resetet. Nekem az segített. Ha nem, akkor lehet gondolkodni az újraflashelésen...
2014. dec. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!