Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szoftverfrissítés androidos...

WolfBloodGirl kérdése:

Szoftverfrissítés androidos telefonon, kevés a hely?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Ma frissíteni akartam a telefonomat mivel 3 óránként kiadja a szoftverfrissítést, eltüntetni az értesítést meg nem engedi, és mikor rákattintottam, az alábbit írta ki.


[link]


Én megnéztem de a telefonon is és a memóriakártyán is van elég hely hozzá. Valaki valami tipp? (Idióta kommentekre nem vagyok kiváncsi, ÉRTELMES VÁLASZT KÉREK aki tud rá megoldást!!!)



2014. dec. 1. 15:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Csináld samsung kies progival...
2014. dec. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem igazán értek az ilyenekhez. Esetleg el tudnád mondani hogy ez hogy működik? Vagy esetleg tudnál más megoldást rá hogy hogy tüntessem el az értesítést a szoftverfrissítésről?
2014. dec. 1. 16:14
 3/4 A kérdező kommentje:
Samsung Galaxy S Duos 2 (GT-S7582) telefonom van, jelenleg 4.2.2 fut rajta.
2014. dec. 1. 16:30
 4/4 A kérdező kommentje:
Már megoldódott.
2014. dec. 10. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!