Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 5S kérdések összegyűjtv...

IPhone 5S kérdések összegyűjtve (fotó, szoftverfrissítés, stb)?

Figyelt kérdés

1. 8.1.1. szoftver letöltése - ajánlgatja, nem is lehet opciót választani, ott villog a piros 1-es. Ezzel kapcsolatban 2 kérdés: érdemes frissíteni, nem lassul be? Továbbá ha frissítem, minden adatom eltűnik róla (kontaktok, viber, appok), most, hogy végre berendezkedtem?


2. Picit zúg, mikor telefonálok, nem teljesen tiszta - másnak is?


3. iTunes kezelése még egyenlőre kicsit nehezen megy - a számítógépről telefonra szinkronizált fotókat miért nem tudom iTunes-ben kezelni (törölni), miért csak úgy tudom pl. törölni, hogy újra szinkronizálok egy üres mappát? Ez a zenékkel, mindennel is így van, vagy csak a fotóknál ilyen körülményes? Miért nincs simán egy Fotók mappa (a szinkronizáló mappán kívül), ahol ezeket egyszerűen lehet kezelni (másolni a gépről, törölni)?


4. iTunes-ban az Összegzés menüpontban írja, hogy biztonsági mentés a számítógépre - hova menti a gépemen? Miért nem tudom kikapcsolna, ha nekem ilyen nem kell?


5. Hogy választom le biztonságosan a telefont a számítógépről?


Remélem, érthető voltam, köszi annak, aki megválaszolja! :)



2014. nov. 22. 13:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Próbálom röviden és tömören:

1. Nem fogja lassítani, sőt igyekeznek optimalizálni a "régebbi" készülékekre is az új IOS-t. Természetesen ha frissíted, nem fognak eltűnni az adataid, appjaid, nyugodtan frissítheted.

2. Ezzel a problémával nem találkoztam, szerintem ha garis, nyugodtan vidd el és nézesd meg.

3. Az itunes kezelését 2 évig szoktam, nem könnyű, de szerintem megéri, ami az itunes-ban van azt tudod szinkronizálni a telefonodra, tehát zenét, képet videót... be kell tölteni először az itunes-ba, utána tudod a telefonra szinkronizálni. Én csináltam a gépemen egy itunes mappát, ahova beraktam azokat a képeket amiket szerettem volna a telefonra is helyezni, és az importáltam mindig az itunes-on keresztül.

4. A mentést érdemes használni, ugyanis ha majd váltasz iphone készüléket, akkor az újat csak rá kell kötnöd a gépre és mindent visszarak,úgy ahogy az előző iphone-on is volt. (nem muszály itt, lehet az icloudba is mentést csinálni). Azt hogy a gépen ezt hol tárolja, őszintén megmondva nem tudom, de nekem sose veszett el, még az itunes frissítése során sem.

5. A Macről simán le lehet húzni, szerintem windowsról is ha nincs a szokott helyen, a tálca jobb szélén:-)


Ha bármi segítség kell nyugodtan írj!

2014. nov. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

5. ne húzd le leválasztás nélkül (mac-en se)

itunes-ban a készülék neve mellett van egy eject ikon, azt kell megnyomni, utána húzd le

2014. nov. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A 8.1.1 pont teljesítmény növekedést hozott állítólag. Egyébként azért is érdemes frissíteni, mert idővel a 7-es rendszerre nem lesznek elérhetőek a programok. A fejlesztők is inkább az új rendszerekre fejlesztenek.


Nem kell kábellel rákötni a gépre, én wifin szoktam szinkronizálni az iPad-et. Ez gondolom, hogy iPhone-nal is működik.


A képeket szerintem jobb feltölteni felhőbe. Pl Onedrive vagy Mega. Akár több ilyenre is. Nekem több is be van állítva.


A zúgás miatt én is megnézetném.

2014. nov. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!