Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nagyon sürgős es fontos? 21/L

Nagyon sürgős es fontos? 21/L

Figyelt kérdés
Feltolto kártyás vagyok a T betűs szolgaltatonal és rendeltem netet telora 1gb-t ami 1 hónapra szól viszont nekem mindjárt le jár az adat forgalmam és még nem telt el az egy hónap szeretném ha meg tudnám hosszabbítani valahogy ezt hogybtusom elerni előre is köszönöm 21/L

2014. dec. 1. 19:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Általában a feltöltőkártyás előfizetéseken nem kell az igényelt szolgáltatást megújítani mert az aktiválás pillanatától a megszüntetésig adott adatforgalmat tesz lehetővé.A szolgáltatás díja minden hónapban automatikusan levonásra kerül az egyenlegből.Ha az igényelt adatforgalmi mennyiség nem elégséges akkor nagyobb adatmennyiséget biztosító opciót kell aktiválnod.

2014. dec. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sehogy, ez a lényege.
2014. dec. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!