Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit csináljak? (Iphone gond)

Mit csináljak? (Iphone gond)

Figyelt kérdés
A hülye osztálytársaim azzal szórakoztak, hogy kitalálják a jelszavam és megváltoztattam, na de viszont azt elfelejtettem és sehogy nem tudom újratenni a telefonom. Mert rajta van a iphone-keresés és azt írja addig nem tudom visszaállítani míg azt ki nem kapcsolom na de hát be se tudok lépni, nemhogy kikapcsolni. Segítsen valami iphne guru kérem! előre is köszönöm!

2014. dec. 2. 15:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Www.icloud.com itt belepve ki tudod kapcsolni a keresest + dfu modeban is uja lehet flahelni a telefont, ilyenkor csak az aktivacionsl fogja kerni az activation lock accountot
2014. dec. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Hasonló helyzettel küszködök én is, viszont az icloudon nem láttam olyat hogy iphone keresés kikapcsolása, csak olyat hogy törlése. Letöröltem (tulajdonképpen azt írja hogy törlés folyamatban, de még semmi), s még mindig azt írja hogy kapcsolja ki az iphone keresését. Megcsináltam úgy hogy DFU módba raktam az iphone-t stb-stb, reseteltem s frissítettem, de a jelkód nem túnt el. Továbbá nem tudok csatlakozni az internethez (ez probléma lehet?), mert újrakapcsoltam már párszor s úgy nem tudom fentről lehúzni, vagy lentről felhúzni azt az ablakot. Mit csinálhatnék?
2015. jan. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!