Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Apple Iphone 5S LTE gond...

Apple Iphone 5S LTE gond miért csinálja?

Figyelt kérdés
Üdövlezetem! Tegnap vettem egy Iphone 5S készüléket újan a T-mobile-ba,és még vannak dolgok amit nem tudok hovatenni. Egy kérdésre még nem kaptam választ. Pécs mellett lakom ahol már van LTE lefedettség,nekem a fölső ívbe mindig csak 3G-t ír,holott a 8.0.2 ios van rajta,illetve az LTE be van húzva a beállításokba! Előre is köszönöm a segítséget!

2014. okt. 17. 15:28
 1/6 anonim ***** válasza:
van hozzá LTE-s netcsomagod?
2014. okt. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Move M díjcsomagba vagyok,ami elvileg 4G-s internetet tartalmaz!
2014. okt. 17. 15:49
 3/6 anonim ***** válasza:
Vagy gyenge az LTE, ezért inkább csak 3G-vel megy, vagy a T-nél nem aktiváltak/állítottak be vmit. Ajánlom menj olyan helyre ahol tuti van (erős) LTE, pl (Pécs) belvárosi rész és ha ott se működik akkor ügyfélszolgálat.
2014. okt. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Rendbe! Koszonom a segitseget!
2014. okt. 17. 20:22
 5/6 anonim ***** válasza:

esetleg várj holnapig. ÁLLÍTÓLAG bekapcsolnak 450 új adóállomást, és hirtelen 73%-osra nő majd a LTE lefedettség...kíváncsi leszek rá...:D

szóval ha utána se lesz, akkor én is azt javaslom, menj majd be, és kérdezz rá.

2014. okt. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

jah várj, mégsem.

a Move M csomag az csak 7,2 mbit/s-es sávszélességet enged, szóval akkor ez a hibája.

[link]

2014. okt. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!