Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Olyan telefonra lenne szüksége...

Olyan telefonra lenne szükségem, ami kiírja melyik városban vagyok éppen. Régebben volt nokiám, de az sajnos már tönkrement azon volt ilyen. Milyet vegyek?

Figyelt kérdés
Nem volt az okos telefon, mégis tudod mindent ami nekem kellet. Telefon, sms, és írja ki épp hol vagyok. Sok vonatozás véget, este ha nem látom a táblát, tudjam hol vagyok.
2014. dec. 3. 11:40
 1/2 Tengor ***** válasza:
Az okostelefonok mindegyikében van már GPS. Lényegesen pontosabb, mint az adótornyok alapján történő helymeghatározás.
2014. dec. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Amirol te beszelsz,az a cellainfo szolgaltatas , tudtommal csak a telenor(korabban pannon gsm) kuldte ezeket , az ujabb telefonok kozul egyik sem tudja,de szerintem mar a szolgaltatas is erdekmult a mostani gps es okostelefon korban
2014. dec. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!