Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia Lumia 930 vs iPhone?...

Nokia Lumia 930 vs iPhone? Szerintetek melyiket érdemes megvenni?

Figyelt kérdés
Természetesen olvastam véleményeket és ezzel a két típussal a többség nagyon elégedett volt. Érdekelne a véleményetek. Kifejtett, érvekkel alátámasztott véleményekre vagyok kíváncsi, nem egyszavas válaszokra. Valamint más márkák ajánlására sem vagyok kíváncsi, erre a kettőre szeretném fókuszálni. Előre is köszönöm a válaszokat!
2014. dec. 3. 13:39
 1/4 anonim ***** válasza:
68%
iPhone mellett csak az alkalmazások száma szól, de ha minden számodra fontos alkalmazást megtalálsz a Windows Áruházban, akkor ár-érték arányban egyértelműen a Lumia 930 a jobb. Szerencsére már a Microsoft is ráállt arra a frissítési stratégiára, amit az Apple csinál, így évek múlva is teljesen up-to-date lesz a 930 (élő példa erre a 2012-ben bemutatott Lumia 920/820, amikor ugyanúgy megkapják a Windows 10-es frissítést, mint az összes új modell).
2014. dec. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
8%

ha olyan telefont akarsz ami szép lassan kihal, alig van rá alkalmazás, ami van az is szarabb mint ugyanaz iphone-ra, illetve ratyi műanyag az egész: akkor csakis lumia


össze se lehet hasonlítani a wp és az ios ökoszisztémát, ég és föld (akinek wp van annak nincs és nem is volt soha apple telefonja, azt se tudják miről beszélnek amikor az iphone-okról pofáznak)

2014. dec. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
#2, te is aztán sokat tudsz a mobiliparról, ill. sok Lumia 930 fordult meg a kezedben... ja, nem.
2014. dec. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem van olyan ismerősöm, aki Iphone 5S-ről váltott Lumia 930-ra, és azt mondta, hogy van pár alkalmazás, amit eddig használt, és most nem talált meg, de nem bánta meg, megbízhatóbb a Lumia.
2014. dec. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!