Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vegyek 6 Plust? ❓❓?

Vegyek 6 Plust? ❓❓?

Figyelt kérdés
Sziasztok nagy örömömre kijött szeptember 9-èn az új IPhone 6 ès 6 Plus ( óriási és még nagyobb is 😉 ) na mindegy most jöjjön a kérdésem szóval engem TOTAL lenyűgötött foleg a plus szóval a barátaim és apukám szerin egy 🎩💩-T se ér de eddig iphone 3 GS óta mindegyik volt ęddig nem is volt kérdés ,hogy megveszem de a barátaim és család eltántorított egy kkicsit nagyon és érdekelne,,,,,,,, ,hogy nektek mi véleményetek errol , hogy vegyem meg vagy nee most 5 s -em van szerintetek èrdemes lenne beûjjítanom ????
2014. dec. 3. 20:12
 1/10 anonim ***** válasza:
64%

Hát, ha eddig megvolt az összes iPhone, akkor most már muszáj leszel megvenni nem csak a 6 plus-t, de a sima 6-ot is.

Sőt, én egyből kettőt vennék mindegyikből, mert mi van, ha rátüsszentesz, és elhajlik.

2014. dec. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha eddig is volt iphone-od, akkor tudod milyen, nem érhet meglepetés. Szóval nem értem az eltántorodàs okàt. Engem a mèret tántorított el, még a 6 is hatalmas, hát mèg a plusz... Szóval maradok az 5C- mnél. Majd meglátjuk, mennyire jönnek mèg rá a frissítéssek, meg mekkora lesz a 6S.
2014. dec. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Engem a méret totál felvsigázott meg az szebn kép de félek amikor azt mondják elhajlik szegény 5 C-nek leállítják a gyártását de bisztos nagyon jó de nincs benn eújlenyomat olvasó szóval Én Mindenképp lecserélném. Az első pedig egész elgondolkodtató volt de a végén hanem olyan bunkón írja ,hogy rá tüsszentek akkor talán mindig egészen elgondolkodtatónak tartanám
2014. dec. 3. 20:36
 4/10 A kérdező kommentje:
.😃
2014. dec. 3. 20:36
 5/10 anonim ***** válasza:

Komolyan elgondolkodtál azon, hogy megveszed mind a kettőt? :D

Uram, segíts...


Akkor legyen úgy, hogy megveszed mindkettőt, és amelyik kevésbé tetszik, azt nekem adod :P

Én meg eladom, és az árából veszek egy telefont, egy autót és egy házat a Balaton partján.

2014. dec. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mindenképpen vegyél egyet, az enyémen néha a macska is sétál, de nem hajlik be.
2014. dec. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha veszel akkor ne tartsd zsebben mert elhajlik.iPhone minőség v2.0
2014. dec. 4. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Ha nem akartok megölni könyörgöm ne Mondjátok rosszat az iPhone ról megt én iPhone fan vagyok és én nem tudom hallgatni ha valaki rosszat mond az iPhonera és szívrohamot kapok légyszi a rossz megjegyzéseiteket inkább tartsátok meg magatoknak és próbáljátok meg a kérdésemre megadni a normális válaszotokat ha egyáltalán olyan létezik n

alatok kösSz !!️!!

2014. dec. 4. 22:01
 9/10 anonim ***** válasza:

:DD

amúgy én is baromira odavoltam érte már akkor, amikor kijött..meg is vettem. eddig androidos voltam, de azokkal csak küzdöttem...majd meglátjuk ez mennyire fog beválni, bízok benne, hogy ennyi pénzért tovább bírja, mint az android...1 évente cserélgetnem kellett mindig..szóval vedd meg

2014. dec. 5. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Bevált ️ 😃 IMADOM ️💜💜💜💜💜💜
2015. jan. 1. 22:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!