Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan rakjam újra a Telefonomat?

Hogyan rakjam újra a Telefonomat?

Figyelt kérdés
Mert van egy samsung galaxy pocket neo okos telefonom, és használom is de elavult rajta az android. Hogyan rakjam újra? Valaki eltudná mondani részletesen? Néztem nincs hozzá Új verzió. De ezt ami most van rajta android az fellehet rakni újra rá? Mert lassú az android rajta. Mindent megcsináltam rajta clean masterrel eltávolítottam a felesleges fájlokat meg a felesleges programokat újra indótóttam a készüléket de még mindig lassú.

2014. dec. 4. 17:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Beállításokban keress gyári adatok visszaállítása menüt.De sokkal gyorsabb nem lesz,mert nagyon gyenge a hardvere
2014. dec. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A legjobb megoldás a kuka :)
2014. dec. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!