Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Alcatel One Touch Club DB-hez...

Alcatel One Touch Club DB-hez (nagyon régi) utángyártott akkumulátor lehet még valahol kapni?

Figyelt kérdés
Megvan még ez a telefonom,emlékbe eltenném, csak az akkumulátora már elég gyenge. Nem akarok használtat venni, mert már az idő eltelt felettük és azok se jók már. Vaterán már néztem ott nem találtam.

2014. dec. 4. 17:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem volt anno egy 2000-es évjáratú Alcatel 302-m.

Abban 3db tölthető micro elem volt az akksi, egy szép műanyag keretbe foglalva. Én azokat az "elemeket" cseréltem ki újakra. Némi kézügyesség, pillanatragasztó és forrasztópisztoly is kellett hozzá. De működik! :)

2014. dec. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm, tudom Alcatel 303-asom is van, hallottam már róla, de ennek sajnos ilyen az akkumulátorra:

[link]

Ezt is már egyszer cseréltem nála, de igaz használt volt és már ez se az igazi.

Félek egyszer majd nem tudom bekapcsolni.

2014. dec. 4. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!