Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha DOMINO-kártyás vagyok,...

Ha DOMINO-kártyás vagyok, akkor utólag lehet kérni hívásrészletezőt?

Figyelt kérdés
Vészesen gyorsan elfogyott az egyenlegem, pedig minimális időt beszéltem, drága számot sem hívtam, nem vásároltam telefonnal, valami nem stimmel. Hol nézhetek utána, hogy mire fogyott el az egyenleg?

2014. dec. 5. 00:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Az ügyfélszolgálat segít, bátran hívd őket. Esetleg netstart?
2014. dec. 5. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Mi az a netstart???


(Hm, ügyfélszolgálat, akkor személlyel kell megtárgyalni, ami akkor lenne kínos, ha mégis beszéltem annyit, hogy elfogyjon. Egy eset rémlik, de az inkább még feltöltés előtt volt...)


Esetleg olyan lehet, hogy akit hívtam, beszélgetés után nem tette le, hanem csak én tettem le a sajátomat, és ő miatta tovább számolta a perceket???

2014. dec. 5. 22:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!