Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Normális, hogy a modern...

Normális, hogy a modern telefonoknál nem lehet a telefonkönyvet lementeni PC-re?

Figyelt kérdés

Lehet akármekkora fájlokat másolni oda-vissza, csengőhangokat, mindent, de a telefonkönyvet nem lehet lementeni. Régi telefonhoz még volt ehhez külön PC-s program. Az SMS-eket sem lehet lementeni.

Ha a telefon memóriájából meg akarom tartani a telefonszámokat, akkor kézzel ki kell másolnom, hogy az újabb telefonba is be tudjam majd írni.

Ennyire nem lehetek béna, tényleg nem láttam ilyen funkciót, immár a második telefonnál sem.


2014. dec. 5. 17:51
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Hú, hallod, Zoligyerek, ez ritka bonyolult. :D A manuálra rákerestem, de nem találtam benne, mivel nem is ott kerestem, ahol kéne. Józan paraszti ésszel hol kéne ennek lennie? A PC összekötése a telefonnal résznél. Na, ott nem volt, vagy én nem találtam. De hogy a telefonon lehet ezt beállítani, erre sose gondoltam volna, mivel a PC fér hozzá, minek a telefonon is bármit csinálni? Aztán arra gondoltam, nem is ebben a manuálban van benne, hanem külön egy USB-s manuálban, amit kapnom kellett volna.

Aztán az a szinkronizáció... Jól elrejtették. Az életben nem gondoltam volna, hogy ez a lüke meg az Outlook Expressbe fogja berakni a neveket és számokat, sose használtam ezt a programot és egyébként is e-mail kliensnek ismertem, erre kiderül, mobil számokat is tárol.

A telefonon meg végképp nem vettem észre sosem azt az advanced settings-et.


Írta valaki a bölcsességet, hogy a mélyvíz nem hibás. Viszont aki ilyen mély vízhez kiássa a medret, amikor pocsolya is elég lenne, na az tényleg hibás.


Köszönöm így utólag a segítséget. Nem gondoltam, hogy ezek után még szóba állsz velem. Néha tényleg érdemesebb szájbarágósabban elmondani dolgokat, mert ez tényleg ritka bonyolult ahhoz képest, ahogy megoldhatta volna a gyártó.


Még egyszer köszönet, remélem, nem bántottalak meg, ha igen, elnézést.

2014. dec. 6. 21:10
 12/13 A kérdező kommentje:
Egyébként nincs infrared-em vagy bluetooth-om (csak adatkábel van), szóval szerintem fájlba nem fogom tudni kimenteni, ahogy szerettem volna, de a lényeg a szándék, szóval azért megvan nagyjából. A gyártó meg remélem, egyszer majd 1000 kulccsal a kezében lesz kénytelen kiválasztani azt a kulcsot, amelyik az ajtót nyitja.
2014. dec. 6. 21:15
 13/13 A kérdező kommentje:
Oké, Outlook-ból is lehet exportálni címjegyzéket, rájöttem, mégsem vagyok olyan hülye! Ha ezt olvasná a 2. hozzászóló! Azért Zoligyerekkel meg tudtuk oldani.
2014. dec. 6. 21:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!