Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért lép ki folyamatosan az...

Miért lép ki folyamatosan az alkalmazásokból?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szeretnék egy kis segítséget kérni a telefonommal kapcsolatban..júliusban vettem egy Huawei y530-as telefont, és már a 2. héten előjött az a probléma, hogy folyton kilépett az egyes alkalmazásokból és nagyon lassú volt, ezzel nem tudtam mit kezdeni így próbáltam hozzászokni, de egyre idegesítőbb lett, mert már nemcsak az alkalmazásokból lép ki, hanem mindenből. És az utóbbi időben amikor telefonálok, mindig elhalkul és vagy én nem hallom a másik felet, vagy a másik fél nem hall engem. Nem tudom mi lehet a probléma a telefonnal, nagyon vigyáztam/vigyázok rá, csak párszor esett le, vizes még nem volt. Tudnátok nekem tanácsokat adni a problémák megoldására? :)

Köszönöm szépen előre is. :)



2014. nov. 14. 21:15
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!