Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van e ilyen biztonsági alkalma...

Van e ilyen biztonsági alkalmazás androidra? /xperia/

Figyelt kérdés

néha előfordul hogy másnak adom oda a telefonom és akkor nem szeretném ha véletlenul/direkt megnézzék a otókat, utzeneteket rajta.

van e olyan alkalmazás, amivel pl. létre lehet hozni "fiókokat" vagy "vendéguzemmódot", aminek segítségével le lehet blokkolni egy gombnyomásra bizonyos alkalmazások/fájlok elindítását illetve megtekintését


2014. dec. 5. 21:09
 1/7 anonim válasza:
Ilyenről még nem hallottam, de nézd át a telefonodat a fiók beállitásnál hátha valamire jutsz, de van olyan alkalmazás hogy a főbb dolgokat lekódolja (képtár, zene, más alkalmazások...). Emigy milyen telód van?
2014. dec. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Sony Xperia M

hát sajnos a beállításoknál nem találtam ilyesmit :/

2014. dec. 5. 21:34
 3/7 A kérdező kommentje:
egyébként olvastam ilyen telóról valamikor régebben, annak az oprendszerébern volt meg ez a funkció. valami felsőkategóriás mobil lehetett
2014. dec. 5. 21:35
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen van ilyen alkalmazás androidra. Kiválasztod hogy melyik mappát/fotót/zenét tudja megnyitni az illető. Kódot kér ahhoz hogy meg tudja tekinteni ezeket. De hogy mi a program neve sajnos nem tudom, de tudom hogy van, mert kb 2 évvel ezelőtt leszedtem play áruházból és kipróbáltam, működött is, csak már nem emlékszem a nevére :S
2014. dec. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mivel az Android egy modern operációs rendszer, és ezek jellemzője már nagyon rég a multitasking+multiuser megközelítés, ezért elvi lehetőség van rá.


Ha az Androidod a készülékeden 4.2 vagy afeletti verziójú, akkor lehet reménykedni, hogy csiholni tudsz bele multiuser módot, viszont egy app telepítésénél mindenképpen bonyolultabb lesz a dolog.


Először is, Nexusokra van leginkább tesztelve a módszer, így lehet, hogy egy független ROM-ot kell töltened a telefonodra.

Ezen felül root hozzáférésre is szükség lesz hozzá (rendszergazdai jogosultságra), bár ugye ezt a főzött ROM-ok eleve tartalmazni szokták.


Ez a cikk tartalmazza a részleteket:

[link]

2014. dec. 6. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
...illetve ez a módszer egyszerűbb, és itt már az összes telefon támogatásáról van szó (nyilván 4.2 fölött), nem csak Nexusokról: [link]
2014. dec. 6. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
koszonom a válaszokat!!!
2014. dec. 7. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!