Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Rossz az aksim meg az egész...

Rossz az aksim meg az egész telefonom, vegyek újat?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Az a helyzet, hogy van egy másfél éves Samsung Galaxy Mini2-m és nagyon vacak, kétpercenként lefagy, akadozik, lassú, szóval szinte kuka, és arra gondoltam, hogy veszek magamnak egy új telefont, csak nem tudom, hogy megéri-e? Én a Sony Xperia M be szerettem bele, de túl drága... Tudnátok segíteni? (13 éves lány vagyok)

2014. dec. 6. 11:21
 1/8 anonim ***** válasza:
igen kéne venned :D
2014. dec. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Valoszinuleg megerne lecserelni. Ha az M tul draga, valassz egy Lumia 520, 530-at.
2014. dec. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Vegyél egy Alcatel POP C7-et. Fasza kis teló!
2014. dec. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 sarkozibela válasza:
Nekem is ilyen volt , majdnem két évig használtam szinte gond nélkül, de végül én is lecseréltem egy Galaxy Ace 3-ra. Ez a típus is egy jó választás lehet.
2014. dec. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De rendesek vagytook :) köszi, mindnek utánna fogok nézni :)
2014. dec. 7. 20:27
 6/8 A kérdező kommentje:
Öö, bocsi de nem értek a Nokiás operációs rendszerhez... Androidom van :)
2014. dec. 7. 21:30
 7/8 anonim ***** válasza:
Hagyd a Nokiát.Androidban vadásszál.
2014. dec. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Oké, lett egy S ||| minim :)
2014. dec. 25. 15:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!