Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Bele ejtettem a telefonom a...

Bele ejtettem a telefonom a wécébe. Ma egész nap szétszedve szárad, NAGYON kaki szaga van :s nem viccelek, borzalmas! Hogy tudnám "elűzni" eme kellemetlen szagot?

Figyelt kérdés

Tudom hogy balfék vagyok, mielőtt valaki beszólna nem telefonoztam a wécén hanem baleset volt, beleejtettem mikor le akartam húzni :( a lényeg hogy még nem volt lehúzva és előtte végeztem a nagydolgom szóval....

Valaki segítsen így nem tudom használni! 2 méteres körzetben érezni..:S



2014. szept. 13. 17:07
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
szarozd össze magad akkor nem fogják tudni hogy a telefonod is büdös
2014. szept. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%
talán le kéne törölni fertőtlenítővel...+ aktív szenes hűtőszagtalanító mellé
2014. szept. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

letöröltem ilyen illatos törlőkendővel, de nem lett jobb.

nem lett "olyan" csak abba a vízbe esett :s (bocsi nem tudom kevésbé gusztustalanul megfogalmazni)

2014. szept. 13. 17:38
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Annak is örülj ha egyáltalán működni fog.
2014. szept. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben nem eröltetném a dolgot, hogy a számhoz tartsak egy olyan készüléket, amibe a székletben lakó baktériumok milliárdjai költöztek be. Bármelyik fertőtlenítőszer, ami mondjuk egy szaros porcelántányért nyomtalanul megtisztítana, és emvberi étkezésre alkalmassá tenne, végleg tönkretenné a telefont.
2014. szept. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

igaz, nekem sincs undorom hozzá. szerencsére apa pont új telót akart venni, én pedig megvettem tőle az övét :D

szóval úgy néz ki probléma megoldva.

2014. szept. 14. 11:38
 7/9 anonim válasza:
100%
Én is ejtettem már telefont WC be de az le volt húzva. :) szerintem ha megszáradt, fertőtlenítsd le, vagy valami, de ne azt csináld, mint apa. Ő megmosta a telefont... :D
2014. dec. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem az már kuka.
2023. okt. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#8 Tekintve, hogy 9 éve történt, akkor se működne a telefonja, ha hímes tojásként kezelte volna
2023. okt. 31. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!