Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A telefonon miért fogy el a...

A telefonon miért fogy el a belső memória?

Figyelt kérdés

Androidos HTC desire X.

A belső memóra 1,1 GB.Viszont 8 gb memóriakártyával van bővítve.

Elvileg mindent a memóriakártyára rak, alkalmazásoktól elkezdve a képekig.


Nem enged rá új alkalmazásokat telepíteni, pedig 6 GB hely van a memóriakártyán.

Rátettem a clean mastert, de így sem javult semmi.


Mit lehetne vele csinálni?



2014. dec. 6. 12:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Alapertelmezettkent appok telepitesere a telefon a belso tarhelyet hasznalja. Lehet 64-es kartya is benne, ha mondjuk telodon 20 mega szabad hely van, akkor egy ennel nagyobb appot mar nem enged felrakni. Megoldas lehet esetleg a rootolas, ami utan elmeletileg tudsz appokat rakni memoriakartyara is.
2014. dec. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Rátettem a telefonra és a gépre ezt a MobileGo alkalmazás, van rajta rootoló funkció, de még nem mertem használni.
2014. dec. 6. 12:27
 3/3 anonim ***** válasza:

1) Clean Master-t töröld le, csak árt a telefonnak

2) Maga a root nem csinál semmit, csak engedélyezi olyan alkalmazások telepítését, aminek root jogosultság kell. Szóval rootolás után ugyanúgy csak belső memóriára fog telepíteni a telefon, de esetleg Link2SD telepítésével már megoldható, hogy a memókártyára mentsen el dolgokat.

3) 99%-ig biztos vagyok benne, hogy a MobileGo nem tud rootolni, és egy bloat az egész.

Itt egy tutorial, hogy hogy kell rootlni: [link]


De ha nem megy az angol, akkor itt egy magyar is: [link]

2014. dec. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!