Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit tudnék még csinálni? Új...

Mit tudnék még csinálni? Új telefonra nincs keret.

Figyelt kérdés
Samsung Galaxy Mini-m van és csak 150MB-os a belső memója hiába raktam át mindent az SD-re semmit nem változott...ebben kéne segítség:/

2014. nov. 24. 21:19
1 2
 1/13 anonim válasza:
Nem lehet mit tenni. Rootolhatod, kókányolhatod, de egy új készűlék kell!
2014. nov. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Az egy rakás sz.r. Muszály lesz lecserélni !
2014. nov. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Kösz,hogy emlékeztettek,de még egy ilyesfajta telefont nem fogok venni csak mert olcsó...a normál telók meg olyan 60-90 es ármagasságban vannak...Sony Xperia Z1 Compact-ot terveztem,de túl drága más ilyesfajta pedig nincs olcsóbban...
2014. nov. 26. 18:35
 4/13 anonim ***** válasza:
Miért mennyit tudnál max rászánni?
2014. nov. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:

Ott a huawie y300. Újonnan 25K használtan pedig 15K-ért már lehet kapni.

Kapásból 3 ilyen van itthol. A barátikörömben meg a munkatársaim közt is van egy jó pár ilyen mobil.

Telefonból jobb,nagyobb hidd el nem is kellesz soha.

Minden másra pedig (ha androidra vágyom) ott van tabletem 4 maggal stb stb ;)

főbb paraméterei:

- 5mpx hátsó kamera vakuval

- előlapi kamera (vga)

- gyönyörű, színhű, nagy betekintésű, éles 4"-os ips kijelző

- állapot jelző led

- világító gombsor (hidd el nagyszám mert amiről lesajnálják nagyon idegesítő este)

- 2 magos coretx a5 armv7 proci

Szerintem jól néz ki kivűl és belül is. :) Ez az emotion ui tele van csicsával. A gyári romra egyszerűen nincs panasz.


Hátrányok:

- 512mb ram (Ami működésére nem hat ki. Dead Space, Hause of The Dead Overkil játékok hibátlanúl futnak rajta. Remélem ez jól mutatja hogy elég bele ennyi memória.)

- Nem HD-s videó felvétel. Csak vga felbontáson videóz, viszont fényképezni tényleg 5mpx fényképez.

- Andero 203. Na ez csak idézőjelben hiba. Ez annyit tesz hogy a gpu a hd-s videókat nem bírja. De aki HD-t akar nézni 4"-on az egy idióta.

- Max Jellybean gyárilag. Ez is érdekes történet. A gyártó csak eddig adta ki a frissítéseket rá. Veszteni nem vesztel vele semmit mobilon hidd el. Akinek mobilja van egy jellybean tökéletes rendszer rá. Én frissíthetném az S3-at kittkatra sõt lehet lassan majd 5.0 is :) de mobilon felesleges. Ez nagyon jól mutatja az is hogy ha megnézed a telefonokat nagyon nagy zömén jellybean van. Nem csak a gyártók miatt. Én pl szívem szerint a tabon is 4.1-4.2 használnék, csak gyárilag kitkattal vettem és nem akarok szarakodni a romokkal mert garanciás. Nem mintha baj lenne a kitkattal, csak egyszerűen jobban bejön a jb. :)

Ja és még egy tanács, Windows Pohnet ne vegyél!

2014. nov. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Előző: te mit szívtál?

És a Nokia Lumia 520 megeszi reggelire az y300-at

2014. nov. 27. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
Ó és még is miben? :)
2014. nov. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Mindenben. A WP-nek elég 512 mb ram, míg a android egy kis idő után használhatatlan ennyi rammal. A nokia sokkal tovább lesz támogatva mind az y300. Az y300 semmilyen frissítést nem fog kapni! És a wp stabilabb rendszer.
2014. nov. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

Ez a sablon szöveget esküszöm valahol tanítják. :) és annyira imádom mikor olyan állít ilyeneket akinek fingja nincs a témához.

Elég androidnak is 512MB ram. De hogy a tovább menjek ebben a nem elég-elég témában wp-n is ugyan úgy betelik az az 512MB böngészés közben. Simán elfogy ott is. :) Szóval annak sem elég!

Forgass legalább annyi ezközt a kezedben mint én és majd meglátod. Ez a frissítés buzéria is csak a windows pohnosok passiója.

Stabilabb… Ugyan mit tudsz te az android rom-okról? Vagy az aosp droidról? Meg az egész android dologról ha ilyeket mondasz? Áhh… Ilyen tudástalanoknak kell megmagyarázni a legalapvetőbb dolgokat mert azt hiszik megváltották a világot a sablon szöveggekkel amit pc joci híresztel.

Nem fogok itt írkálni. Ha érdekel a téma vegyél fel skypeon. Ott elmagyarázom neked mi hogyan működik és a szóban forgó két telefont is megmutatom neked. Mivel mind2 van itthol.

2014. nov. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Privátban várom a skype neved.
2014. nov. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!