Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek Samsung Galaxy S4...

Szerintetek Samsung Galaxy S4 mini, LG G2 mini vagy Sony Xperia M2?

Figyelt kérdés

Forintra ugyanannyiba kerülnek. És már régóta gyűjtöttem rájuk.

Samsung-om volt ezelőtt. Régi kis mini :)

Meg voltam vele elégedve.

LG-vel semmi tapasztalatom sincs.

Sony márkát szeretem, nem hiszem hogy túl rossz, lenne, egyik ismerősöm most vett ugyan ilyen telefont, jónak tűnik..


Melyik fogja bírni tovább szerintetek?

Köszi a választ! :)



2014. dec. 6. 13:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A G2 csúcskategóriás volt, és még az is, ha úgy nézzük. A többit a középkategóriába szánták.
2014. dec. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
G2 mini szerepel a kerdesben. Ebben a listaban helye lenne a Moto G-nek is. Viszont ha az nem jatszik, akkor a sorrend: S4 mini, M2, G2 mini.
2014. dec. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Legszívesebben a Sony-t venném, de nem tudom.. :/
2014. dec. 6. 14:44
 4/11 anonim ***** válasza:
Vedd azt nagyon jó telefon.
2014. dec. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Az összesben Snapdragon 400 van (bár az S4 miniben kicsit másabb változat) és KitKat, a kijelző felbontása és pont ugyanakkora, szóval teljesítményre nem kéne hogy nagy eltérés legyen (viszont szoftveresen nagyon más az összes, amin rengeteg dolog múlik).


S4 minibe 1,5 giga RAM van, ami nem rossz, viszont elég kicsi az aksija (oké, hogy a kijelzője is ennek a legkisebb, de 1900 mAh akkor sem valami sok), viszont Samsung és TouchWiz fut rajta, amire jót nem nagyon tudok mondani, szóval ezt el is felejteném.


A maradék kettő közül én inkább az LG G2 minit választanám, mert nagyobb az aksija, IPS kijelzője van, jobb az előlapi kamerája (bár még mindig nem nagy szám), és sokkal kompaktabb az egész telefon, pedig a kijelzőjük gyakorlatilag ugyanakkora (4.7 vs 4.8"):

[link]


Egyetlen hátránya, hogy nincs benne LTE.


Amúgy Moto G-hez képest mindkettő elbújhat.

2014. dec. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Tényleg sokkal jobban járnál a Motorola Moto G-vel
2014. dec. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

És azt honnan tudok szerezni? :o

Mert sehol nem találok ilyet.

2014. dec. 6. 15:59
 8/11 anonim ***** válasza:
emag.hu
2014. dec. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Sajnos egyre kevesebb helyről, már szinte mindenhol csak a Moto G 2014-et vagy a Moto G 4G-t lehet kapni (amik szinte ugyanazok vagy jobbak is, de egy 10-essel drágább, 60k körül vannak), legolcsóbban 55k körül találtam (de mondjuk az 4G-s verzió ha jól láttam).
2014. dec. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
2014. dec. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!